Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Facebook’ta Gelen Oyun Davetleri Nasıl İptal Edilir?

Hepimizin bildiği üzere son günlerde Facebook’ta gelenoyun davetiyelerinin ardı arkası kesilmiyor. Yeni oyunların ve uygulamaların piyasaya çıkmasıyla birlikte coştukça coşan oyun davetleri, bazı kullanıcıların beyinlerinde kalıcı hasarlar oluşturmuş durumda.

Ama tabi ki de her derdin çaresi olduğu gibi bu derdin bir çaresi var. Klasik Facebook düzeni oyun davetlerini iptal etme seçeneğini pratik olmaktan oldukça uzak bir yere saklayarak ne yapmaya çalışıyor bilinmez ama yine de böyle bir seçeneği uygulama içerisinde koyduğuna şükretmek lazım. İşte oyun davetlerini iptal etmek için izlemeniz gereken adımlar.

Facebook uygulamasına girdikten sonra sağ üst kısımda bulunan ‘’menü’’ seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Bu adımdan sonra ise hesap ayarları ve ardından uygulamalar seçeneğine tıklamanız gerekiyor.

Uygulamaları seçtikten sonra karşınıza çıkan seçeneklerden platforma tıklamanız sizi mutlu sona bir adım daha yaklaştıracak. Platforma tıkladıktan sonra karşısınıza gelen ekranda ‘’Oyun Davetleri ve Uygulama Bildirimleri’’ başlığı altında bulunan evet-hayır seçeneklerinden hayırı işaretlemeniz size mutluluğun anahtarını verecek. Eğer az da olsa derdinize derman olabildiysek ne mutlu bize.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.