Anasayfa » Eski dadı Christine Ouzounian’ın otomobili şaşırttı

Eski dadı Christine Ouzounian’ın otomobili şaşırttı

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Eski dadı Christine Ouzounian’ın otomobili şaşırttı

Ben Affleck ve Jennifer Garner’ın 10 yıllık evliliğinin sona ermesinde etkisi olduğu ileri sürülen eski dadı Christine Ouzounian, yeni satın aldığı Lexus marka arabasıyla çekilen pozlarını Instagram’da paylaşınca söylentiler de alevlendi.

Herkes, bir süredir Los Angeles’ta lüks bir otelde tatil yaptığı ve faturayı da Affleck’in ödediği ileri sürülen genç kadının bu otomobili nasıl aldığını merak etmeye başladı.

İnternetteki tmz.com sitesinin haberine göre Ben Affleck, otomobilin yaklaşık 43 bin dolar olan satış bedelini kendisinin ödediği yolundaki söylentileri kesinlikle kabul etmedi..

Ben Affleck ile ilişkisi ortaya çıktığı için aktörün boşanmak üzere olduğu eşi Jennifer Garner tarafından işten kovulan Ouzounian’ın bu otomobili satın alacak parayı nereden bulduğu yolunda söylentilerin arkı arkası kesilmiyor.

28 yaşındaki genç kadının bir arkadaşı “Christine son haftalarda bazı fotoğralarını bir yerlere sattı ve bu şekilde para kazandı” diyerek Ouzounian’ın kendi giderlerini kendisinin karşıladığını belirtti.

Affleck ile ilişki yaşadığı ortaya çıktıktan sonra paparazzilerin peşini bırakmadığı Ouzounian, bu ilgiden de sıkılmış gibi görünmüyor.

Geçtiğimiz haftalarda People dergisi, genç kadının haftalığı 12 bin dolar olan lüks bir tatil köyünde kaldığını ce tüm masrafların da Affleck tarafından karşılandığını yazmıştı.

Gösteri dünyasının bazı ünlülerinin tutkunu olduğu Lexus marka otomobillerden bir tane de Paris Hilton kullanıyor.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.