Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Erhan Çelik’ten Taksim saldırısıyla ilgili olay tweet!

Erhan Çelik’ten Taksim saldırısıyla ilgili olay tweet!

1

Beyoğlu’nda İstiklal Caddesi’nde bir patlama meydana geldi. Birçok isim canlı bombalı saldırıyı sert bir dille kınarken Erhan Çelik’ten ilginç tweet geldi.

İstanbul Taksim’de İstiklal Caddesi’nde bugün canlı bomba eylemi gerçekleşti Saldırıda 5 kişi hayatını kaybederken, 36 kişi de yaralandı. Yaralananlar arasında 12 kişinin turist olduğu belirtildi.

Bu Sabah Taksim’de meydana gelen saldırının ardından Erhan Çelik ilginç bir tweet attı. Çelik tweer hesabından ‘canlı bombanın aslında zarar vermek istemediğini’ söyledi. Erhan Çelik’in bu sözleri sosyal medyada olay oldu.

Beyoğlu’nda İstiklal Caddesi’nde bir patlama meydana geldi. Olay yerinden ilk gelen bilgilere göre, saldırıyı bir canlı bombanın gerçekleştirdiği ve 5 kişinin hayatını kaybettiği, 20 kişinin de yaralandığı öğrenildi.

ERHAN ÇELİK’TEN TEPKİ ÇEKEN PAYLAŞIM

2

İstanbul’un kalbindeki patlama sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Birçok isim canlı bombalı saldırıyı sert bir dille kınarken Erhan Çelik’in attığı tweet takipçilerinin tepkisini çekti. Çelik, paylaşımında canlı bombanın aslında zarar vermek istemediğini ima etti.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.