Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

En Acısı Dostun Darbesi

En Acısı Dostun Darbesi  düşününki hayattda yaşarken dostlar edinirin allahın yarattıkların dan insan oğlu insanlardan ve derler ya hani insan evladı imiş

peki ya dost darbesi aranızda almayan varmı bilmiyorum ama darbe dostdan gelirse onlar ne evladı oluyorlar veya neye yenik düşüyorlar veyada neyineden ayırıyorlarda darbe ile menfi bir halden nemalanmaya çalışıyorlar facebooktada bir arkadaşım paylaşmış bu resmi onun atınada yorumyazdım insan evladı hani derler ya düşman istersen bu dünyada sana nefsin yeter sanırım nefsinin heva ve isteklerine yenik düşenlerdir ki dostunun darbelenmiş yıkılmış veya yıkılmamış hiç önemli değil ama darbelenmiş halinden memnun olanlar. nefsine yenik düşerler inanın zannımcada en büyük darbeyide vursalar ilahi adalat buna müsaade etmeyecektir ve  darbeyi vuran sessiz gelen darbelerden kendini savunsun artık kozlarda şartlarda değişmiş olacaktırki olmayaki darbelediği kişi de allahın sevdiği bir kalp olmayı versin ozaman hali harab olur bence kavimleri helak edende bu değilmidir ki soraraımmm…?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.