Emmegas Lpg

Emmegas S.P.A 1993 yılında Medardo Landi ve gaz sektöründe büyük tecrübesi olan uzmanlar tarafından kurulmuştur.

Başlangıcından bu yana Emmegas S.P.A ürün kalite ve kontrolüne odaklanarak büyümek için benimsemiştir.

Şirketin büyümesi ve piyasaya sunulan ürünlerin artmasıyla Emmegas S.P.A .TUV tarafından ISO 9002/9001 belgeleri almıştır.

2002 yılı sonunda Emmegas daha yeni ve fonksiyonel bir binaya taşınmıştır. Bu yemi bina yol sürüş simülasyonları ve egzoz emisyon testleriyle donanımlı modern bir R&D merkezinin gerçekleşmesini sağlamıştır.

Tamamen PLC tarafından kontrol edilen ve ürünlerin %100 güvenilirliğini sağlayan gelişmiş test ekipmanlarıyla donatılmış bu yeni otomasyon merkezi modern, müşteriye yönelik olan bir şirketin ana yapısını tamamlar.

 

 

STRATEJİ:

 

Oto gaz uygulama alanında teknik personelimizin uzun deneyimleri başarılı bir dönüşümün en önemli özelliği olan yüksek güvenilirlikte ve kalitede ürünlerin geliştirilmesini sağlamıştır.

TUV tarafından alınan ISO 9001 belgesi ürünün kabul, üretim ve test aşamalarındaki sıkı denetimlerin sonucudur.

Kusursuz kalite kontrol sistemiyle birlikte deneyimli ve yetenekli personel Emmegas’ın stratejisidir.

Dönüşüm kitinin atan kalbi olan basınç regülatörlerini üretmede kazanılan deneyim sayesinde hem LPG hem de CNG için aynı regülatörlerin kullanılmasını sağlamıştır

Yüksek kalitede ve güvenilirliği kanıtlanmış bu parçalar Emmegas tarafından belirtilen teknik özelliklere göre Emmegas tarafından üretilmektedir.

Kolay kurulum ve kullanımı sağlamak için elektronik parçalar alanın öncü firmaları ile birlikte R&D bölümümüzde araştırılıp geliştirilmektedir.

MİSYON:

 

Emmegas’ın iki ana misyonu vardır:

  • Uluslar arası standartlara uygun ve çevreyi kirletmeyen güvenli ve rekabetçi ürünler üreterek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.
  • LPG ve CNG dönüşüm kiti kurulumu ile çevremizi korumaya katkıda bulunmak, zararlı egzoz emisyon miktarını önemli derecede azaltmaktır.

 

SERTİFİKALARIMIZ

ISO 9002 : 1994
Certificate obtained in 1999

ISO 9001 : 2000
Certificate obtained in 2002

ISO 9001 : 2008
Certificate obtained in 2010

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*