Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

El Biçiminiz ile Kendinizi Tanıyabilirsiniz

Nasıl mı ?

Her insanın elleri ve parmakları aynı biçimde olmayabilir. Bundan dolayı bazı bilim adamları el parmakları ile insan analizi yapıyorlar. Hastalık, kanser ve bunun gibi belirtileri de ön plana çıkarıyorlar.

♦ Ellerini dik şekilde havaya kaldırarak parmaklarınıza bakın yüzük parmağı işaret parmağından uzun ise riskli olarak görülmüştür.                                  ♦ Ancak yüzük parmağı işaret parmağından kısa ise risk yok denilebilir. Bu yüzden yüzük ve işaret parmağı kanser riski olup olmadığı  hakkında kişiye bilgiler verir.                                                                                                                                                                                                                                              ♦ Ellerinizi dışa dönük şekilde kaldırın ve işaret parmağınız yüzük parmağınızdan uzun mu kısa mı? Yüzük parmağınız eğer işaret parmağınızdan uzun görünüyorsa bu riskli olabilir.

el analizi

♦ Orta parmağınız uzunsa müzik kabiliyetinizin yüksek olduğunun göstergesidir.

♦ Yüzük parmağınızın normalinden daha uzunsa bu tip kişiler; koşu, futbol, basketbol gibi spor dallarında başarılı olabilir.

♦ Yüzük parmağınızın işaret parmağınızdan kısa ise, genel olarak bayanlarda görülen durumdur. Konuşma ve ikna kabiliyeti yüksek derecede olur. Korkuları olmakla beraber, duygusal yapısı ile içe dönük kişi olur. Ev işlerinde, yöneticilikte ve sağlık alanlarında başarılı kimselerden olur.

♦ İngiltere’ de yapılmış olan bir araştırmada sağ el yüzük parmağının işaret parmağından baya bir uzun olması, prostat kanserine yakalanma riskinin çok yüksek olduğunu göstermektedir anlamında açıklamalar yapmıştır.

Tedirgin olmaya gerek yok, her insanın parmakları farklıdır.Uzun veya kısa olabilir. Bu belirtiler kesin ve net şekilde insanın fiziksel durumunu ortaya koyamaz. Sadece analiz……

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.