E-posta hesabının ele geçirildiği iddiası gerçek dışı

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Başbakanlık Başmüşaviri Mustafa Varank adına avukatı Fatih Erdöl tarafından yapılan açıklamada, “Varank’ın elektronik posta hesabının ele geçirildiği ve elektronik posta hesabında herhangi bir ses kaydının olduğu” iddialarının tamamen gerçek dışı olduğu bildirildi.

Başbakanlık Başmüşaviri Mustafa Varank adına avukatı Fatih Erdöl tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Sözcü Gazetesi başta olmak üzere çeşitli basın yayın organlarında müvekkilim Mustafa Varank’ın elektronik posta hesabından çalındığı iddiasıyla bazı uydurma ses kayıtlarıyla ilgili haberler yapılmaktadır” ifadeleri yer aldı.

Varank’ın elektronik posta hesabının ele geçirildiği ve elektronik posta hesabında herhangi bir ses kaydının olduğu iddialarının tamamen gerçek dışı olduğu vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Devleti ele geçirmeye çalışan paralel örgüt ve örgütün elebaşının müvekkilimden rahatsızlığı kamuoyunun malumudur. Ulusal güvenliği de tehdit eden ses kayıtlarına mesnet sağlamak amacıyla bu yalanlar ortaya atılmakta, müvekkilimin şahsına, kişilik haklarına alçakça saldırı düzenlenmektedir. Gerek müvekkilime, gerekse müvekkilim üzerinden, bağlı olduğu kurum ve kuruluşlara yönelik, kişilik haklarına, habercilik ilke ve ahlakına aykırılık teşkil eden bu saldırıların sorumlularına karşı ivedilikle gerekli hukuki yollara başvurulmaktadır.”


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.