Düşes Camila, COVID-19 aşısını yaptırdıktan sonra ‘keyif için sıçradığını’ söyledi: ‘Kendini daha güvende hissediyorsun’

Cornwall Düşesi Camilla’nın COVID-19 aşısını yaptırmak için fazla ikna etmeye ihtiyacı yoktu .

Çarşamba günü, 73 yaşındaki ve kocası Prince Charles  , aşılar için klinik denemeler yapan gönüllülerle ve o gün aşılarını alan sağlık personeliyle görüşmek üzere Birmingham’daki Queen Elizabeth Hastanesi’ni ziyaret etti.

Çift geçen hafta ilk aşılarını aldı

Birleşik Krallık DailyMail’in bildirdiğine göre Camilla, ziyareti sırasında kanser hastaları için bir denemenin parçası olarak aşı alan 50 yaşındaki Nicki Cadwallader ile bir araya geldi .

Haber kaynağının aktardığı gibi Camilla, “Endişelenme, çok uzun sürmez” dedi. “Bu iyi bir şey. Acıtmıyor. Bunun yapılmasını bekliyordum ve” Yapıldı “dediler. Acısızdı. Harikaydı. Kendini daha güvende hissettikçe bittiğinde çok güzel. Panik bitti. “

 Düşes daha sonra, haber kaynağının aktardığına göre aşı deneme görevlilerine “Sevinç için sıçradım” dedi. “Hiçbir şey hissetmedim. Her şey için sonsuza dek minnettarım.”

Göre çiftin resmi Instagram hesabında , Üniversite Hastaneleri Birmingham NHS Foundation Trust “COVID-19 klinik çalışmalarda yer almak etrafına 12.000 gönüllüler.” Davet etti

Gönderileri, “AstraZeneca ve Pfizer kombinasyon aşısının ilk Birleşik Krallık çalışmasına yeni başladıklarını” açıkladı.

PRINCE PHILIP, 99, HASTANEYE ‘ÖNLEMSEL BİR TEDBİR’ OLARAK UYGULANDI, SARAY diyor

72 yaşındaki Charles, “Biliyorum, bir çoğunuz için kesinlikle yorucu olmalı, ancak NHS’nin çok büyük bir ekip olduğunu ve görünmeyen ve görünmeyen kahraman ve kadın kahramanlardan oluşan kitleler olduğunu biliyorum,” dedi. “Hepsine çok büyük bir minnettarlık borçluyuz ve özellikle çoğunuz için baskılar çok büyük.”

.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*