Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Düşene ben gülerdim

                                             Düşene ben gülerdim30620052

Üstünde büyü olduğuna inanıp dolandırılan Diş Hekimi F.B., Hürriyet’e konuştu: “Bu tür tuzaklara kananlara gülerdim, ama ben kandırıldım!”

Yanında çalışan bir personelin de aralarında bulunduğu altı kişilik çete tarafından, “büyü,muska, cin” gibi hurafelerle kandırılıp dolandırılan Aydın’ın ünlü kadın Diş Hekimi F.B., Hürriyet’e konuştu.
F.B., “Böyle şeylere inananlara gülerdim, ama öyle profosyenelce yaklaşıyorlar ki, aklınızı başınızdan alıyorlar” dedi. Dolandırıldığını yıllar sonra farkedince savcılığa şikâyette bulunan ve 6 şüpheli hakkında dava açılmasını sağlayan, Diş Hekimi F.B. yaşadıkları şöyle anlattı:
‘1.5 DEĞİL 3 MİLYON TL’

“Adı geçen kişilerle Nazilli’de bir devlet büyüğümüzün makamında tanıştım. Onu da kandırmışlar. Sonra diş yaptırma bahanesiyle gelip gitmeye başladılar. Özel hayatımla ilgili birçok şeyi biliyorlardı. O kadar derin, o kadar sistemli ve profesyonelce yaklaşıyorlar ki. Biri aynı yöntemle para kaptırsa güler, asla inanmazdım. Başıma geldi. Aklınızı başınızdan alıyorlar. Düşünün sürekli özel hayatımla ilgili kimsenin bilmediği şeyleri biliyorlar. Bir kere değil iki kere değil, hep. Bu ikna olmanız için size yetiyor. Dava sürüyor. Bahse konu rakam 1.5 milyon, oysa 3 milyon liranın üzerinde paramı aldılar. İşte diyorum ya o kadar inandırıcı, o kadar derin ve psikolojik yaklaştılar ki, kendinizden şüpheye düşürüyorlar.”

30620053

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.