Durmaz Yazılım

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Durmaz Yazılım

Durmaz Yazılım ve Bilişim Teknolojileri 2009 yılında kendi yerinde İstanbul Tuzla’da yazılım uzmanı Hikmet Durmaz tarafından kurulmuştur. İlk yıllarda sadece esnafların istekleriyle yapılan ilk yazılım projesiyle faaliyetlerine başlayan Durmaz Yazılım ve Bilişim Teknolojileri kısa zamanda başta Türkiye olmak üzere Kıbrıs ve Azerbaycan’da da işletmelerin vazgeçilmez, kolay kullanımlı, ve kullanıcı odaklı yazılımlarla üreterek müşterilerinin beğenisi kazanmıştır. Firmamız kurumsallaşma ve büyümesi adına her sektöre özel web site çözümleriyle faaliyet alanını genişletmiş ve profesyonel kadrosuyla bilişim ve teknoloji adına yaptığı Ar-Ge çalışmalarıyla sektörde öncü olmuştur.

Durmaz Yazılım ve Bilişim Teknolojileri sektördeki yoğun istek üzerine 2012 yılında telekomünikasyon sektöründe ilk faaliyeti olan parça lira gönderme sistemini yazılıma çevirerek alanında siteye girmeden parça kontör gönderme programını yapan ilk ve tek firmadır. 2013 yılında Bursa’ da Ardata Yazılım adı altında ikinci şubesini açan Durmaz Yazılım ve Bilişim Teknolojileri satış ve bayilik ağını bu şubesinden yönetmektedir.

Teknolojinin Durmayan Yüzü sloganıyla yazılım, donanım, web tasarım, domain, sunucu kiralama, parça kontör satışı ve özel yazılım projeleriyle daima yenilikçi, kendi teknolojisini üreten, son kullanıcının istekleriyle yazılım yapma prensibini ilke edinmiş kadromuzla durmadan çalışmaya ismimizin hakkını vererek bilişim sektörüne katkı sağlamaya devam etmektedir.

 

Durmaz Yazılım Yönetim Kurulu


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.