Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

DUCATI-TRIUMPH

Fuarın yapıldığı dönemde 1299 Panigale’nin basın lansmanı yeni yapılmış, yeni Multistrada’nınki ise henüz yapılmamıştı. Dolayısıyla Ducati’nin bu iki önemli modeli fuara teşrif edememişti. ducati-triumphGenel olarak model yelpazesi yerlerini almıştı, ama en çok dikkati yeni Scrambler Ducati çekti. Tıpkı Milano Eicma’da olduğu gibi sarı büyük konteynerler hazırlanmış, motorlar bunların içine yerleştirilmişti. Henüz Icon versiyonu ile tanıştık, kendisi 1 1.900 euro fiyatıyla epeyce
müşteri buldu. Korlas tahminen bu motor için hazırlanan yüzlerce parça kıyafet ve donanımı da getirecektir. Fotoğraflardan gördüğüm kadarı ile hepsi nefis şeyler, motorun tarzına da uygun. 796cc’lik motorun gücü 75 beygir. 7’den 70’e herkese uyacak gibi görünen bir havası var.
Triumph kısmında bu senenin modasına uygun olarak hazırlanmış, gerçekten de kesilip biçilip kişiselleştirilmiş Triumph’lar ile,
bu sene neredeyse yeni baştan tasarlanmış olan Tiger 800 XRX ve XCX vardı. Triumph bu motorlara çok donanımlı bir yol bilgisayarı, çekiş kontrolü, hız sabitleyici, standart koruma demiri falan eklemiş, yol versiyonu olan R’a asfalt lastiğine benzer şeyler takmış, çok da güzel olmuş. Fiyatlar şöyle; R versiyonu 14.200 euro, enduro versiyonu ise 1.000 euro daha pahalı; 15.200 euro. Bu versiyon mart ayında Türkiye’ye gelecekmiş.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.