Drupal Temaları
Drupal Temaları

Drupal Temaları

Drupal PHP ve Mysql ikilisinin bir harikası olan Drupal Cms içerik yönetim sistemi bir çok büyük devlet kademeleri veya bir çok büyük ajanslar tarafından kullanılmaktadır. Kullanılan her bir Drupal Cms sistemi onlara özgü bir tasarım ile özel temalar olmakla beraber satın alınan temalarla birlikte birçok işlemi hiç bir kod kullanmadan yapaiblirsiniz.

Druapal ile blog haber kurumsal ve portal web projeleri kurabilir kullanabilirsiniz. Kullanılan Cms Sistemi PHP ve Mysql ikilisi ile her zaman her yer her sunucu üzerinde kullanılmaktadır. Gücünü PHP’den alan Drupal temaları diğer cms sistemlerine göre daha zor tedarik edilen veya daha çok maliyetli olmaktadır.

Drupal temaları çok nadiren bulunsada çoğu tema ücretlidir ve maliyetli bir sistem olması ile beraber Türkiye’de kullanımı oldukça az olmasıyla bilinir ve pek çok çevre tarafından uzak durulur zorluğunu bir kenara koyarsak güvenlik yüksek derecededir.

Kurumsal Kimlik çalışmalarında olsun devlet sitelerinde olsun tüm projelerde kullanılmaktadır. Drupal piyasa malı olmamakla beraber tüm projelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.