Döve döve öldürdüler

Döve döve öldürdüler
Uşak’ta cinayet ve müzikhol yangını

Ahmet KILIÇ/ EŞME (Uşak), (DHA)
foto galeri

UŞAK’ın Eşme İlçesi’nde, 30 yaşındaki Kubilay Gökçen, yolda ölü bulundu. Dövülerek öldürüldüğü sanılan Gökçen’in bulunduğu yere 1 kilometre uzaklıktaki, daha önce çalıştığı müziholde de aynı gece yangın çıktığı belirlendi. Jandarma, iki olayın bağlantısı olup olmadığını araştırıyor.

Bugün saat 07.00 sıralarına Eşme-Alaşehir Karayolu’nun 5’inci kilometresinde yol ortasında bir erkek cesedi gören araç sürücüleri durumu jandarmaya bildirdi. Olay yerine giden jandarma ekipleri, dövülerek öldürüldüğü sanılan kişinin, zaman zaman müzikhollerde çalışan Kubilay Gökçen olduğunu belirledi.

Eşinden bir süre önce boşandığı öğrenilen bir çocuk babası Gökçen’in cesedi, jandarma ve savcının olay yerindeki incelemesinin ardından önce Eşme Devlet Hastanesi Morgu’na, ardından da otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.

Aynı gün saat 04.00 sıralarında daha önce Kubilay Gökçen’in de çalıştığı müzikholde yangın çıktığı öğrenildi. Her iki olay arasında bir bağlantı olup olmadığını araştıran jandarma soruşturma başlattı.