Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Double Din Teyp

Double din teyp; radyo, mp3, mp4, navigasyon, vcd, DVD, tv işlevlerini yerine getiren 5,5-7 inç büyüklüğünde olan lcd ekranı bulunan araçlarımıza takılan multimedya cihazlarına denilmektedir.

Double din teypler normal küçük inç ekran teyplerden farklı özelliklere ve fonksiyonlara sahiptir olmaktadırlar. Multimedya özellikleri vardır. İsterseniz double din teyp ler ile televizyon izleyebilirsiniz.

Usd – sd, card- aux girişleri bulunmaktadır. Double din teypler; navigasyon aletine dönüşebilirler, vites kamerasına bağlanabilirler, bluetooth ile handsfree görüşmeleri yapabilirler.

Double din teypler hemen hemen her araca monte edilebilmektedirler. Ayrıca double din teyplere android desteği olan yazılımlar yükleyebilir ve bu uygulamaları kullanabilirsiniz.

Carvocal.com internet adresimizde double din teyp modellerini inceleyebilir ve dilediğinizi online olarak sipariş edebilirsiniz.

Double din teypler ile ilgili 0546 865 86 86 numaralı telefondan arayabilir bilgi ve fiyat alabilirsiniz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.