Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Dolgu Topuk Ayakkabı Fiyatları

Dolgu Topuk Ayakkabı Fiyatları

Kadınların vazgeçilmez topuklu ayakkabı modellerinden biri de dolgu topuk ayakkabı modelleridir. Çünkü dolgu topuk modeller hem rahat hem de şık ayakkabı seçenekleridir.

Dolgu topuk ayakkabı modellerinin pek çok farklı seçeneği bulunur. Dolgu topuk günlük ayakkabı modelleri, dolgu topuk spor ayakkabı modelleri, dolgu topuk bot modelleri ve dolgu topuk çizme modelleri bu seçeneklerden bazılarıdır.

Yani dolgu topuklu ayakkabılar kullanışlı olduğu için hemen hemen her modelde tercih edilir. Kişiyi daha uzun boylu gösterdiği için de vazgeçilmez parçalardandır. Ayrıca dolgu topuk ayakkabının en güzel yanı da topuğunun göze batmamasıdır.

Dolgu topuklar hem görünüş olarak hem de kullanım olarak göze batmaz. Ayakkabı ile bütünleşen tasarımları sayesinde incelenmediği taktirde topuğu belli olmayabilir aynı zamanda bol pantolonların altına giyilerek saklanabilir.

Ayrıca dolgu topuklar ince ve kalın topuklar gibi ses çıkarmadığı için de fazla dikkat çekmez. Bu nedenle düz bir ayakkabı giymiş gibi görünebilir. En fazla tercih edilen modellerinden biri de gizli dolgu topuklu ayakkabı modelleridir. Bu modellerde topuk ayakkabının iç kısmında yer alır veya üzeri püskül, tüy gibi malzemeler ile kapatılır.

Böylece dolgu topuklu ayakkabılar şık görünmeyi de başarır. Hem günlük kombinler ile kullanılır hem de gece dışarı çıkarken adapte olabilir.

Derinet’te yer alan %100 doğal deri malzemeden üretilen dolgu topuk ayakkabı fiyatları modellere göre değişiklik gösterir. Çizmeler ve botlar diğer modellere göre biraz daha yüksek fiyatlandırmaya sahiptir. Ancak deri malzemeye göre son derece uygun fiyatlar ile satılır.

Derinet’te satışa sunulan dolgu topuk ayakkabı modellerini ve diğer ayakkabı modellerini incelemek için internet sitesini veya Derinet mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.