Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Diş Temizletme Fiyatları

Dişlerimizi hergün firçalasakta tertemiz olması için yeterli olmaz. Yılda en az iki defa dişhekimine kontrole gidilmeli gerekli oldukça dişlerde oluşan tartar ve plaklar temizletilmelidir.

Diş temizletme, zamanla dişlerde oluşan tartarın ve plağın dişhekimine temizletilmesidir. Bunlar biriktiği sürece dişlerde bakteriler çoğalır ve çürüğe neden olur. Ultrasonik aletin titresimi ile dişteki tartarlar çıkarılır. Daha sonra küçük el aleti ile aralarda kalan lekeler temizlenir. Dişler cilalanarak yapılan temizliğin kalıcı ve daha parlak olması sağlanır. Temizleme işlemi tamamlandıktan sonra yarım saat hiç bir şey yenilip içilmemelidir. Dişlerimizin sağlıklı ve temiz kalması için günlük bakımını da ihmal etmemeliyiz.

Uygun fiyat ve kaliteli bir diş bakımı için 4mevsim diş hastanesine gidebilirsiniz. Hemen incelemek için www.4mevsimdis.com ziyaret edebilirsiniz.

Sağlıkla kalın, hoşçakalın 🙂

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.