Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Diş Dolgusu Fiyatları

İyi bakılmayan dişler zamanla işlevini yitirir ve çürür. Bu gibi durumlarda bazen çürümüş diş temizlenerek özel malzeme ile doldurularak kurtarılır bazen de diş kaybedilebilir.

Dişlerimizin günlük temizliğine ve bakımına özen göstermeliyiz. Günde en az iki defa fırçalamalıyız. Kaybedilen dişlerin yerine hangi tedavi uygulansada sizi orjinal dişiniz kadar memnun etmeyeceğini unutmayın. Dişlerin arasında kalan yemek artıkları ve bakteriler zamanla dişlerin çürümesine neden olur. Bunun için ara fırça, diş ipi ve ağız bakım suyu gibi alternatif temizlik malzemeleri de kullanılmalıdır. Yılda iki defa dişhekimine giderek dişlerimizi kontrol ettirmeliyiz ve gerekli oldukça oluşan plaklar temizletilmelidir.

Hâlâ sizde dişlerinizi kontrol ettirmediyseniz diş dolgusu, diş temizliği vb. en iyi hizmet için 4mevsim diş hastanesini ziyaret edebilirsiniz. Daha fazlası için www.4mevsimdishasnesi.com bilgi alabilirsiniz.

Sağlıkla kalın hoşçakalın 🙂

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.