Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Diş Beyazlatma Fiyatları

Çene kemiklerinin üstüne dizilmiş olan, ısırıp koparmaya ve çiğnemeye yarayan, ak renkli, küçük, sivri ve sert organların her birine diş adı verilir. Ancak, dişlerin hayatımızdaki yeri terimlerle açıklanamayacak kadar büyüktür. Dişlerin beden ve ruh sağlığımız için önemli bir rolü vardır. O yüzden dişlerimize iyi bakmamız gerekir.

Dişlerin, düzenli olarak fırçalanması ve uzman kontrolünde tedavi edilmesi gerekir. Diş temizliği dendiği zaman akla bembeyaz, inci gibi dişler gelir. Herkes kusursuz, beyaz bir gülüşe sahip olmak ister. Ancak beyaz dişlere sadece fırça yardımıyla ulaşmak pek de mümkün olmaz. Diş beyazlatma için uzman hekimlerden yardım almak gerekir.

Peki diş beyazlatma nedir?

Diş beyazlatma; dişlerin yüzeyindeki gözenekli mine yapısında oluşan renkli, organik ve inorganik maddelerin diş beyazlatma jelleri ile giderilmesi işlemidir. Dişlerin oluşumları esnasında meydana gelen yapısal bozukluklar, çocukken veya anne karnındayken kullanılan bazı antibiyotikler, yedikleriniz ve içtiklerimiz (sigara, çay ve kahve gibi boyayıcı alanlar) ve içilen sulardaki flor miktarı dişlerimizde renkleşme yapabilir.

Beyazlatma işlemi iki şekilde uygulanır:

Bir saat içinde gerçekleştirilen Power Blaeching; beyazlatıcı jel ve ışıktan oluşan, kısa sürede diş rengini 3-4 ton açabilen en hızlı, güvenilir ve etkili beyazlatma sistemidir.

Evde diş beyazlatma (Home Bleaching); ağızdan alınan basit bir ölçü ile kişiye özel hazırlanan plastik ağızlıkların içine jeller konularak yapılan beyazlatma işlemidir. Ortalama 5-7 günde istenen beyazlama sağlanır. Günde 4-8 saat takılması gereklidir.  İstanbul Pendik’te bulunan 4 Mevsim Diş Polikliniği, bütün istekleriniz için uzman kadrosuyla hizmet verir. Muhteşem dişlere sahip olmak ve en uygun diş beyazlatma fiyatlarından haberdar olmak için https://4mevsimdis.com/‘u inceleyin.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.