Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Diş Bakımı

Diş bakımı için öncelik doğru ve düzenli bir fırçalanmadır. Doğru fırçalama için en uygun diş fırçası seçilmelidir. Diş fırçasının başı küçük olmalı tüm dişlere rahatlıkla ulaşmalıdır.

Diş macunu seçerken flüorür içerikli olmasına dikkat etmeliyiz. Diş macunu dışında diş pastası veya karbonat gibi ürünler günlük kullanım için uygun değildir. İçinde bulunan aşındırıcı maddeler diş minesine zarar verebilir. Kullanılan macun mercimek büyüklüğünde olmalı ve dairesel hareketlerle dişetlerine zarar vermeden fırçalama yapılmalıdır. Diş fırçası 3 ile 6 ay arası değiştirilmelidir.Fırçanın ulaşamadığı diş aralarını diş ipi kullanarak temizleyebilirsiniz. Diş ve ağız bakımı için kullanabileceğiniz diğer malzemeler arayüz fırçası, ağız gargarası ve spreyleri, elektrikli diş fırçası..

Sağlıklı dişler için yılda iki defa dişhekimine kontrole gidilmelidir. İyi bir hizmet için 4mevsim diş hastanesine gelebilirsiniz. Daha fazla bilgi için www.4mevsimdis.com ziyaret edebilirsiniz.

Sağlıkla kalın hoşçakalın 🙂

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

Vinç Hizmetleri

Yoğun çalışma saatleri yorucu iş temposunda vakitten tasarruf etmek istemez misin?TT Vinç olarak kiralık platform ...