Günümüzün hastalığı olarak adlandırılabilecek dinlenme ve izlenme paranoyası gün geçtikçe korkutucu seviyeye ulaştı ve artmaya devam ediyor.

Dinlenmeleri Biterecek Uygulama!

Dinlenmeleri  Biterecek Uygulama!

wiper

Sade vatandaşlardan üst düzey yöneticilere kadar hemen hemen herkesin yaptığı iş fark etmeksizin endişe duyduğu telefon dinlenmesinden siz de korkuyorsanız bu uygulamaya bayılacaksınız.
Son dönemde giderek artan gizlilik endişesini fırsata çeviren Wiper ise sizlere ister mesajlaşın ister konuşun iletişiminiz sırasında gerçekleşen tüm veriler görüşmenizin hemen ardından siliniyor yani başka bir deyişle ele geçirilecek hiçbir veri kalmıyor.
Bir çok kişi Wiper’ın Whatsapp ve Snapchat’e çok benzediğine dair yorum yapsa da tasarım ve kullanım olarak değerlendirmek pekte doğru değil. Çünkü Wiper size diğer uygulamaların sunamadığı bilgi güvenliğinizi sunuyor.
Bir tohum yatırımıyla hayatımıza giren Wiper, aldığı 2.5 milyon dolarlık yatırımla ses getirirken sunduğu gizlilik özelliğiyle de büyük beğeni kazanmış durumda.proğramı indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.
ios cihazlar için
https://itunes.apple.com/us/app/wiper-messenger/id828356683?ls=1&mt=8
android cihazlar için
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gowiper.android

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*