Deadpool’un Tek Kelimeyle Mükemmel Fragmanı

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Deadpool’un Tek Kelimeyle Mükemmel Fragmanı

Deadpool’un kısa fragmanı birkaç gün önce çıkmıştı. Fragman kısa olduğu için dolayısıyla filmle ilgili çok fazla bilgiye de erişememiştik. Dün yayımlanan uzun metrajlı fragman, Deadpool’la bazı fikirleri edinmemizi sağladı.

Eğlenceli bir katil! olan Deadpool, filmde aksiyonla birlikte mizah yeteneklerini ön plana çıkarıyor. Deadpool’un bu hale nasıl dönüştüğünü ise takipçisi olanlar bilirler fakat biz yine de ufak bir bilgilendirmede bulunalım: Wilson, kanser olduğunu öğrenir ve Weapon-X ismindeki askeri deney programında tedavi olabileceğini öğrenir. Kanser çok ileri düzeyde olduğu için tıbbi açıdan yapılacak bir müdahale kalmıyor ve bilim insanları Wilson üzerinde farklı yollar deniyor. O farklı yollar, Wilson’ın değişerek Deadpool karakterinin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Fragmanda da izleyeceğiniz üzere Deadpool, her türlü silahı kullanabilen ve ninja eğitimi alan bir katil. Ama onun da kendine göre bazı kuralları var, asla kadın ve çocuk öldürmez. (hisli bir katil yani)

Deadpool karakterini oynayan Ryan Reynolds’un Green Lantern (Yeşil Fener) adında yeşil bir süper kahramanı canlandıran filmi bulunuyor. Fragmanın bir anında ‘Lütfen bana süper bir yeşil kıyafet yapmayın, ya da hareketli’ diyen Deadpool, eski filmlerine gönderme yapacak kadar da sıra dışı bir karakter. (Spoiler -silahtan çıkan dumanları burnundan içine çektiği sahne beni bitirdi-)

Fragmanın fazla tadını tuzunu kaçırmadan aşağıdan izleyebilirsiniz.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.