Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Kartal Oto Sanayi » Dayıoğlu LPG

Dayıoğlu LPG

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

 Dayıoğlu LPG

Dayıoğlu LPG-Otogaz dönüşüm servisleri, 1992 yılında faaliyetine başlamıştır.Firmanın kurucusu ve aynı zamanda sahibi Muhterem Mutaf Bey, müşteri odaklı hizmet anlayışını, firmanın değişmez bir ilkesi haline getirmiştir.Servise gelen tüm müşterilerini, özel olduklarını hissettiren bir yaklaşımla, uzman personel tarafından karşılayan Dayıoğlu LPG;Sistemli ve özenli bir çalışma ile aracınıza en uygun, kaliteli ve ekonomik çözümler sunarak, güvenli ve sorunsuz otogaz dönüşümleri gerçekleştirir.Tüm dünyanın kabul ettiği markaların bayiliğini yapan Dayıoğlu LPG, her şubede bulunan makine mühendisleri denetimi ile, bilgisayar destekli montajlar yapmakta ve en iyi performansı hedeflemektedir.TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesine sahip ve ayrıca TOMDER (Tüm Otogazcılar Derneği) üyesi olan Dayıoğlu LPG,1500 araç tip onayı,3000 araca plan ve proje ile kendini kanıtlamış bir firmadır.Bandırma, Çanakkale’nin ardından, 3.şubesini Balıkesir’de hizmete açan Dayıoğlu LPG, müşterilerinden aldığı güçle bölgenin markası olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

     Satış ve satış sonrası hizmetleri ile kendini kanıtlamış, kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisini kazanan Dayıoğlu LPG, işinin uzmanı, sorumluluklarının bilincinde olan ve yaptığı her işin arkasında olan bir firmadır.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.