David Cameron’ın umudu zayıflatan ayakkabılarda

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

David Cameron’ın umudu zayıflatan ayakkabılarda30773628

Cameron, Portekiz’in Atlantik Okyanusu’na bakan Alvor beldesinde tatil yaparken kilo vermeye ve kasları kuvvetlendirmeye yarayan ayakkabıları giydi. İngiliz Başbakanlık Ofisi’nce yayımlanan fotoğraflarda Cameron, eşi Samantha ile birlikte bir kafede otururken görülüyor.

ZAYIFLAMAK İÇİN MÜCADELE VERİYOR

Fotoğraflarda en dikkat çekense, Cameron’ın giydiği 50 sterlin (200 TL) değerindeki yuvarlak hatlı ayakkabı. Fotoğrafta ayakkabısını göstererek Londra merkezli İngiliz markasının tanıtımını da yapan Cameron’ın bir moda akımının da öncüsü olması bekleniyor. Cameron’ın kilo vermek için büyük mücadele verdiği ve orta yaşta bir erkek olarak kilosunu korumakta zorlandığı biliniyor.

Ayakkabıyı üreten şirket, hem kadın hem de erkekler için üretilen ayakkabının kişinin yürürken daha fazla kalori yakmasını sağladığını ve aynı zamanda bacak kaslarını şekillendirdiğini ileri sürüyor. Fotoğrafların Downing Caddesi 10 Numara, yani Başbakanlık Konutu tarafından yayımlanmasıyla, İngiliz medyası sıkça yürüyüş yaparak form tutmaya çalışan Cameron’ın kilo vermek için bu ayakkabılardan da faydalanmaya çalıştığı yorumlarını yaptı.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.