Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Dar Alan Merdivenleri

Katlar arasında ki mesafeleri belli aralıklar ve basamaklar sayesinde aşılmasını sağlayan yollara merdiven adini veriyoruz.

Merdivenler geçiş kolaylığı sağlayan yollar olarak hayatımıza girmişlerdir.
Merdivenlerin kat mesafelerinin iyi ayarlanması geçişteki kolaylığı oldukça üst düzeye çıkartır.
Ev içi, is yeri, binalar, ofisler, avmler, sokaklar da karşımıza çıkan merdivenler tasarımına göre bulunduğu ortama uyumuna göre o yerin şıklığına şıklık katan unsurlardır.

Ortam darlığına veya genişliğine göre dekorasyonuna göre seçim yapılırsa görsel olarak şık ve dinamik bir görüntüye sahip olmuş olursunuz.
Dar Alan merdivenleri tercih ederken ortamda fazla yer kaplamiycak sade ve kullanımı kolay olan merdiven tercihi yapmalisiniz.

Dar alanı geniş bir şekilde kullanmak için merdiven tasarımıdan yardim alıp merdivenin boşluk kısımlarına yapacağınız çekmeceler veya merdiven altında yapabileceğiniz ardiye veya kütüphane ile hem eşsiz bir tasarıma hem de fazladan kullanacağınız bölmelere sahip olabilirsiniz.

Klasikmerdiven.com bir çok merdiven çeşidi, kaplama, korkuluk gibi merdivene dair düşünülen herşeyi bünyesinde bulunduran koklu bir şirkettir.
Uzun senelerin getirmiş olduğu tecrübe ve müşteriye yönelik çalışması ile sizlere hizmet verir.
Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerini sizlere sunmaktan gurur duyar.
Evlerinizde ki şıklık için sizlerde klasikmerdiven.com dan bizlere ulaşım saglaya bilirsiniz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder.
Huzurlu vee mutlu günler dileriz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.