Daima Güçlü izle

 

Yapım Yılı: 2008
Ülke: ABD
Film Türü: Dram, Spor
Süre: 1 saat 52 dakika
Yönetmen: Ryan Little
Oyuncular: Penn Badgley, Arielle Kebbel, Sean Faris, Sean Astin, Neal McDonough, Olesya Rulin, Lauren Mcknight, Britani Bateman, Tyler Kain, Gary Cole, Shareece Pfeiffer, Savannah Ostler, Julie Warner, Jeremy Earl, Carly Johnston, Carleigh King, Eliot Benjamin, Jimmy Chunga, Ivan R. Bird, William Rubio, Morgan B. Ackerman, Patrick Gibbs, Steve Luna, Teddi Siddall, Junior Salt, Andrew Roach, Big Budah, John Kepa Kruse, Maclain Nelson, Emily Tyndall, Nathan West, Larry Bagby, Max Kasch.

Filmin Konusu: Rick Penning , amerikan futbolu liginde bir takımda oynamaktadır. Çok yeteneklidir fakat sorunları yüzünden kendini oyuna tam veremez. Bar çıkışında sarhoşken polislere yakalanır ve cezalandırılır. Cezasına gözetmenlik yapacak kişi ise rakip takımlardan birinin koçu Gelwixtir. Rick kendini keşfetme yolunda Gelwixten yardım alacak ve önlerindeki büyük final maçını beraberce bekleyeceklerdir. Bu onların hayattaki en büyük sınavlarından biri olacaktır.

 

Önemli Not:
60. dakikada veya daha sonra video duracaktır. İsterseniz diğer alternatiften kaldığınız dakikadan devam edebilir veya modemikapatıp açıp, sayfayı yenileyerek devam edebilirsiniz.

 
[tab:Videobb]

[tab:Videozer]

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*