Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Cübbeli Ahmet Hoca’dan Davutoğlu’na Övgü

Cübbeli Ahmet Hoca’dan Davutoğlu’na Övgü

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cübbeli Ahmet Hoca’dan Davutoğlu’na Övgü

 

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, perşembe günü yayınlanan sohbetinde Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu anlattı. Davutoğlu’na övgüler dizen Cübbeli, “Nerede bulacağız böyle ehl-i sünnet adam. Bak herkes için o notu veremem ama Davutoğlu için veriyorum, çünkü tanıyorum” dedi.

İşte Cübbeli’nin Davutoğlu için sarfettiği sözler;

“Ahmet Davutoğlu mübarek adam, muhterem adam. Ben bunu yüzde 49 aldı diye söylemiyorum. Benim laflarım ileri geri yapmaz. Ahmet Davutoğlu hocamız tasavvuf ehlidir. Herkes için bunu diyemem. Ben doğruların yanındayım. Ahmet Davutoğlu hocamız ehl-i sünnet adam. Onun için tebrik ediyor, muvaffakiyet diliyorum, dua ediyorum.

 

 

“NEREDE BULACAĞIZ BÖYLE EHL-İ SÜNNET ADAM”

Nerede bulacağız böyle ehl-i sünnet adam. Bak herkes için o notu veremem ama Davutoğlu için veriyorum, çünkü tanıyorum. 5 vakit namaz, zikir, teheccüd namazı hepsi var. Bir çay içtiyse Başbakanlık’ta onun parasını veriyor. Helalı haramı biliyor, ilmi var.”


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.