Kategoriler
Kartal Oto Sanayi

Cruze Lpg

Cruze Lpg

Chevrolet’in 2008 yılında satışa sunduğu sedan modelidir. Chevrolet Cobalt ve Chevrolet Lacetti modelinin devamıdır. Araçta 1.6 litrelik 113 hp bir motor bulunmaktadır.

2010 Yılında motor yetersiz kaldığı söylentisi nedeniye 124 beygir üreten bir motor takıldı.General Motors’un Opel’e taktığı motorun aynısı kullanılmaktadır. 155 nm tork üretiyordu. 5 ileri manuel, 6 ileri otomatik şanzıman seçeneği vardır. Cruze ve Cruze ls adıyla satılmıştır. LS modelinde 17 inç jantlar sis farı, krom kaplama, elektrikli arka cam vardı. 2011 yılında Desigin edition modeli sunuldu bu modelde Sonic Blue döşeme spoyler 18 inç jantlar korom mangal ızgarası vardı.

Şunların hepsine tek bir otomobilde sahip olduğunuzu hayal edin: hem iç hem de dış tasarımda muhteşem stil, üstün sürüş özellikleri, ekonomik motorlar, NCAP 5* güvenlik puanı ve çok yüksek kaliteli malzeme kullanımı ve malzeme uyumu.

Yeni motorları, gelişmiş bilgi ve eğlence teknolojisi ve artırılmış güvenlik özellikleri ile Cruze tüm dünyada 2 milyona ulaşan satışları ile zirveyi zorluyor. Neden bu kadar popüler olduğunu keşfedin.

Cruze sedana güç veren motorlar arasında, yeni 1.4 litre 140hp ve 1.6 litre benzinli motor seçenekleri bulunuyor.

Çoğu motorda, yakıt tüketiminizi ve emisyonlarınızı daha da azaltmak için start/stop teknolojisi sunuluyor. Almanya’nın Nuerburgring yarış pistinde ince ayarları yapılan gelişmiş süspansiyonlar, otomobilin güven veren, tepkili yol tutuşunu tanımlamaya yardımcı oluyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.