Çilek Kokusu 14. Bölüm İzle Full Tek Parça Son Bölüm Star TV Canlı İzle – 23 Eylül 2015 Çarşamba (YENİ BÖLÜM)

Çilek Kokusu 14. Bölüm İzle Full Tek Parça Son Bölüm Star TV Canlı İzle – 23 Eylül 2015 Çarşamba (YENİ BÖLÜM)cilek_kokusu_14_bolum_izle_full_tek_parca_son_bolum_star_tv_canli_izle_23_eylul_2015_carsamba_yeni_bolum_h31218_ddb6e

Çilek Kokusu 14. Bölüm İzle Full Tek Parça Son Bölüm Star TV Canlı İzle YENİ BÖLÜM 23 Eylül 2015 Çarşamba akşamı Star TV’de ekrana gelen Dizi bölümlerinden Çilek Kokusu 14. Son Bölümü HD izle. Star TV’in sevilen Dizisi Çilek Kokusu 14. bölümü ile ekranlara geliyor. Sevilen Dizinin 14. bölümünde neler olacak? Canlı yayını sayfamızda olacak.

YENİ SEZONDA EKRANLAR BU DİZİLERLE ŞENLENECEK – TIKLA

Çilek Kokusu yeni bölümünde; Aslı’yla eğlenceden dönen Burak’ı evde kötü bir sürpriz beklemektedir. Çağla ve Elçin; Burak’ı başka bir kızla el ele gördüklerini söylemek için Nihat ve Selda’ya gitmişlerdir.

STAR TV CANLI İZLE

ÇİLEK KOKUSU 14. BÖLÜM İZLE

ÇİLEK KOKUSU 14. BÖLÜM ÖZETİ

 

 

 

Çilek Kokusu yeni bölümünde; Aslı’yla eğlenceden dönen Burak’ı evde kötü bir sürpriz beklemektedir. Çağla ve Elçin; Burak’ı başka bir kızla el ele gördüklerini söylemek için Nihat ve Selda’ya gitmişlerdir. Burak, Çağla’yı karşısında görünce neye uğradığını şaşır. Çağla herkese Burak’ın kendisini garson bir kızla aldattığını anlatır. Bu özellikle Selda için kabul edilecek bir şey değildir, bu ilişkiye şiddetle karşı çıkar. Ama Burak’ın ne annesini ne de babasını dinlemeye niyeti yoktur.

Çilek Kokusu 14. bölümünde Aslı’ya olan hırsı her geçen gün daha da artan Çağla, onunla ilgili bir araştırma içerisine girer ve bazı bilgiler öğrenir. Bu bilgileri kullanarak Aslı ve Burak’ı ayırmak için bir plan yaparak harekete geçer. Bu arada tüm aile garson kızın kim olduğunu merak etmektedir. Aslı bazı davranışlarıyla şüpheleri üzerine çeker.

ÇİLEK KOKUSU’NDAN BÜYÜK BAŞARI

Çilek Kokusu, yayınlanan son bölümüyle büyük bir başarıya imza attı. Eğlenceli dizinin geçen hafta ekrana gelen bölümü yüzde 6,75 reyting, yüzde 20,4 izlenme payı ile zirveye oturdu. Reklam verenin en çok önem verdiği kategori olan 20+ABC1’de; yüzde 6,11 reyting ve yüzde 18,09 izlenme payı ile de birinci oldu. Büyük başarının ardından Çilek Kokusu 14. bölümünün ne kadar izleneceği ise şimdiden büyük merak konusu.
Çilek Kokusu HAKKINDA

Çilek Kokusu Star TV’de başlamış olan gençlik dizisidir. Konusu itibariyle Kiraz Mevsimi dizisine benzeyen Çilek Kokusu’nda hem aşk, hem komedi hem de nefret olacak.[1][2]Başladığı tarihten itibaren Çarşamba akşamlarının ratinglerinde en yüksek ve en çok izlenen dizisidir.

Birbirlerinden tamamen zıt karakterlere, hayatlara sahip olan Aslı ve Burak sürpriz bir şekilde tanışırlar. Birbirlerini bir daha hiç görmeyeceklerini düşünürlerken, Aslı, Burak ve Volkan, Bodrum’da sonunu bilemedikleri bir oyunun içine düşerler. Tesadüfler zinciri onların peşini Bodrum’da da bırakmaz ve İstanbul’da devam eder

Oyuncular

Demet Özdemir Aslı: Temiz ve iyi niyetli bir kız. Volkan’dan hoşlansa da Burak’a karşı bir şeyler hissetmektedir.

Yusuf Çim Burak: Zengin bir ailenin tek çocuğu Aslı’dan hoşlanır. Ama Çağla ile birliktedir. Ukala ama tatlı birisidir.

Mine Tuga Elçin: Saf ve iyi bir kadın.Sinan’la birliktedirler. Çağla’nın da annesidir.

Mahir Günşiray Nihat:Karısına düşkün oğlunun huyunu pek sevmeyen iş adamı. Geçmişte Başak’la birlikte kötü işler yapmıştır.

Murat Başoğlu Sinan:Volkan ve Eda’nin babasi Elçin’in sevgilisi.

Laçin Ceylan Selda:O da Nihat gibi eşine çok düşkündür.Ona sürekli diyet yaptırmaya çalışır. Oğlunu hep korur. Sempatik ve sanata meraklı birisidir.

Ekin Mert Daymaz Volkan:Burak’ın kuzenidir.Burak’a göre daha çalişkandır.Eda’nın abisidir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*