Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Çay Fiyatları

Çay Fiyatları

cay fiyatlari

Çay fiyatlarını Çaykur ve diğerleri olarak ayırmak mümkünüdür. Çaykur’un çay fiyatları bayağı bir değişkendir. Diğer bilinirliği olan markalar yani tvlerde reklamları dönen markalar demek istiyorum örneğin Lipton, Doğuş, Karali, Ofçay gb. fiyatlarını daha çok Çaykur’a göre revize etmektedirler. Özel sektörün diğer çayları ise tvlerde reklamı olmayan bilinirliği az olan çaylar örneğin Bostan Çay, Zafer Çay gb. ki bu gibi onlarca yüzlerce marka mevcuttur. Bu markalar ise fiyatlarını daha uzun süre sabit tutabilmektedirler. Çay siyatlaırnı Çaykur’a göre uyarlayarak rekabete girme şansları olmadığından bu yolu tercih etmektedirler.

İsterseniz şimdi güncel olan bazı Çay fiyatlaırnı verelim ama unutmamak gerekir ki bu fiyatlar değişkendir. Yani biz bu yazıyı yazdıktan sonra aradan geçen 3-5 günde fiyatlar değişeektir.
Çaykur Tiryaki en ucuz 18 TL / happy.com.tr
Çaykur Turis en ucuz 21 TL / Carfooursa
Karali demliğin beklediği en ucuz 90.42 / Webdenal.com
unutmayalım ki bu fiyatlara KDV dahil değildir. Ayrıca adı sanı pek duyulmamışancak kapıya servis ve gayet uygun politikası olan bazı toptancılardan da fiyat alabilrisiniz. Bu firmalara örnek olarak Ekspres Toplu Tüketim (ETT) Tel 0216 329 94 01 verilebilir. Başta da belirttiğim gibi çay fiyatları çok hızlı değişebiliyor. O açıdan burda verdiğimiz fiyatlar belirleyicilik anlamında çok sağlıklı değildir.

Toptan Çay

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.