Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Call of Duty: Advanced Warfare için genişleme paketi

Call of Duty: Advanced Warfare için genişleme paketi30622496

Call of Duty: Advanced Warfare için son genişleme paketi geliyor.

Biz iyiden iyiye Black Ops III’ü beklemeye başlamışken Call of Duty’nin en son piyasaya çıkan oyunu Advanced Warfare için son DLC’nin piyasaya çıkmasına artık günler kaldı. Buna göre 4 Ağustos tarihinde Xbox Live üzerinden oyunculara sunulacak olan “Reckoning” adlı genişleme paketi için PC ve PS4 kullanıcıları bir ay kadar beklemek zorunda.

Exo Zombie saga’sının da son parçası olan “Descent” bölümü yanında dört yeni harita ve Trident Reflected Energy Weapon (TREW) adında oldukça kuvvetli bir silahla gelecek olan eklentide Bruce Campbell, Bill Paxton, Rose McGowan ve Jon Bernthal’ın yüzlerini de görebileceğiz.

Haritalar arasında New Baghdad’da geçen büyük ve uzak mesafeli savaşlara ağırlık veren Overload, bir ada haritası olan orta büyüklükteki Quarantine, kırılmakta olan bir buz gölü üzerine kurulu bir kutup haritası olan Fracture ve Güney Kore’de geçen orta büyüklükteki bir inşaat alanı üzerine kurulu Swarm haritası.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

KİPHOSURİDA

Karın bölütleri az çok bir bütün oluşturan, ayakları kıskaç biçiminde son bulan deniz eklembacaklıları takımı. ...