Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Çalışma Masası Fiyatları

Çalışma masası, ofîs ortamında ihtiyaç duyulan temel mobilya çeşitlerinden biridir. Verimli bir şekilde çalışmak için kullanılan masanın kaliteli ve ergonomik olması gerekir.

Masanın genişliğini yaptığınız iş türüne ve yoğunluğuna göre seçmelisiniz. Masa yüksekliği size uygun olmalı oturduğunuzda ayaklarınız yere basmalı. Modellere göre farklılık gösterse de genelde yüksekliği 75 cm civarında imal ediliyor. Masanızın çekmeceli olması evrak ve kişisel eşyalarınızı ortadan kaldırmak için oldukça kolaylık sağlar. Değişik tarzda ve şekilde dizayn edilmiş masaları tercih ederek ofisinizi daha yaratıcı ve modern hale getirebilirsiniz.

En güzel, kaliteli ve şık tasarımlı çalışma masalarını nehir ofîs mobilyalarında bulabilirsiniz. Nehir ofîs mobilyaları daha bir çok mobilya çeşitleri ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Daha fazla bilgi için http://www.nehirofismobilyası.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler
İyi çalışmalar dileriz 🙂

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

KİPHOSURİDA

Karın bölütleri az çok bir bütün oluşturan, ayakları kıskaç biçiminde son bulan deniz eklembacaklıları takımı. ...