Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Çalışma Masası

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

 

Çalışma ortamlarında bulunan mobilyalar, hem motivasyon açısından hem de hoş bir görüntü açısından büyük bir önem taşıyor. Özellikle çalışma masaları, diğer eşyalar arasında daha da önemli. Bütün işlerinizi hallettiğiniz çalışma masası, hem kullanışlı, hem sağlam hem de ergonomik bir yapıya sahip olmalı. Çalışma masanızın hem omurga ve bel sağlığınız açısından uygun olması hem de siz çalışırken dikkatinizi en az dağıtacak şekilde düzenlenmiş olması gerekir.

Peki çalışma masası seçerken nelere dikkat edilmeli?

* Masa başında uzun süreler boyunca çalışmak, hele de uzun süre boyunca özellikle boyun, sırt ve bel bölgelerini yanlış duruşlarla yoruyor ya da zedeliyorsanız, çalışmak keyiften çok işkenceye dönüşebilir. Ağrı ve sızılar nedeniyle ihtiyacınız olan dikkat ve odaklanma sizden koşarak uzaklaşır ve masa başına oturmak bile istemeyebilirsiniz. Bu nedenle doğru ölçülerde bir çalışma masası edinmeniz hayati önem taşır.

* Çoğu kişi gibi çalışırken bilgisayarınızı asla bırakamıyorsanız ya da bütün işiniz bilgisayar üzerinden gidiyorsa, bilgisayarın çalışma masanızdaki konumuna da dikkat etmelisiniz. Uzmanlar en az 40 cm kadar bir mesafe koymanızı tavsiye etmektedir.

* Peki söz konusu aydınlatma olduğu zaman çalışma masası nasıl olmalı? Her şeyden önce uygun ve yeterli bir aydınlatmayla başlayalım. Eğer çalışma masanızda yeterli aydınlatma yoksa bu durum öncelikli olarak göz sağlığınız için tehlikelidir, çalışma masası lambası bu nedenle çok önemlidir.

Biz de Nehir Mobilya olarak en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunuyoruz.  Çalışma ortamlarınızın hem daha kullanışlı hem de daha modern bir görüntüye sahip olmasını istiyorsanız https://nehirofismobilyasi.com/‘u ziyaret edin…


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.