Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Çalışma Masası

Çalışma masasını seçerken kendi tarzınıza mesleğinize uygun masayı seçmelisiniz. Masanız ne kadar kullanışlı olursa o kadar düzenli olur.Buda sizin çalışırken daha rahat ve huzurlu çalışmanızı sağlar.

Kalabalık bir masa yorulmanıza neden olur.En çok kullandıklarınızı yakınınıza kullanmadıklarınızı engel teşkil etmiycek bir yere kaldırın. Masanızı kendi kişisel eşyalarınız ile süsleyebilirsiniz.Bir çerçeve veya sevdiğiniz bir çiçek koyarak sizi dahada yansıtmasını sağlayabilirsiniz.

Masanızın çekmeceli olması işinizi kolaylaştırır. Eşyalarınızı ayrı ayrı düzenli bir şekilde dizebilirsiniz ayrıca yüksekliği de size uygun olmalı ayaklarınız yere basmalı duruşunuzu bozmamalı.ideal bir masanın yüksekliği genelde 74cmdir. Bu yüksekliği kullanicagınız kademeli bir sandalye ilede indirip kaldırarak ayarlayabilirsiniz.

Harika çalışma masaları için www.nehirofismobilyasi.com ziyaret edebilir sizlere sunmuş olduğu kaliteli bol çeşitli hizmetlerinden yararlanabilirsiniz..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.