Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

burak-gacemer-ve-larissa-gacemer-kimdir-nasil-tanisti-ne-zaman-evlendi

Farklı ve ilginç hikaye ile seyirci karşısına çıkan krem dizisi brezilyalı model larissa gacemer ile dikkatleri çekiyor..Bir yıl önce Türkiye’ye gelerek İzmirli manken Burak Gacemer ile evlenen Brezilyalı model Larissa Gacemer, atv ekranlarında pazar akşamları yayınlanan ‘Krem’ dizisinde rol alıyor. Dizide; Duygu Yetiş’in canlandırdığı ‘Aslı’ karakterinin yüzüne krem sürdükten sonra dönüştüğü ‘Rüya’ isimli güzel kadını oynayan Larissa Gacemer, aşkı uğruna geldiği Türkiye’yi çok sevdiğini söylüyor. İlginç bir aşk öyküsünün iki kahramanından biri olan genç kadın, yedi yıl önce Türkiye’ye bir iş için geldiğinde tanıştığı Burak Gacemer ile evliliğe uzanan ilişkisini, Türkiye’ye yerleşme hikayesini ve yeni dizisini konuştuk…
ERKEK ÇOCUĞU GİBİYİM
‘Krem’ dizisinde ‘Rüya’ karakterini canlandırıyorsunuz. Siz bir gün, bir krem sürüp çirkin bir kadına dönüşseydiniz ne yapardınız?
Ailem, arkadaşlarım, kısacası sevdiğim insanlar yanımda olduğu sürece benim için fark etmez. Önemli olan sağlıklı olmak. Ayrıca ben güzelliğin dışta değil, içte olduğunu düşünüyorum. Birini güzel yapmak çok kolay… Biraz makyaj ve bakımla her kadın güzel olabilir. Ben normalde makyaj yapıp topuklu ayakkabılar giymeyi sevmiyorum. Erkek çocuğu gibiyim. Ayrıca her sabah dünyaya çirkin uyanıyorum. (Gülüyor)
Peki bu dizinin kadrosuna nasıl dahil oldunuz?
Ajansım vasıtasıyla bana ulaştılar. Deneme çekimine gittim. Daha sonra da diziye dahil oldum. Daha önce Türkiye’de çeşitli reklam filmlerinde de rol almıştım.
Dünya genelinde mankenlerin çoğu oyunculuğa geçiyor. Peki bu durum yurt dışında mı daha kolay, yoksa Türkiye’de mi?
Yurtdışında çok zor. Brezilya’dan bazı arkadaşlarım Hollywood’a gidip çalıştı. Oralarda bir reklamda oynayabilmek için bile en az üç yıl eğitim almanız gerekiyor. Ama gördüğüm kadarıyla mankenlikten oyunculuğa geçmek Türkiye’de daha kolay…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.