Anasayfa » Sağlık Bilgisi » Bu transfer gerçekleşirse Dursun Aydın Özbek’i istifaya davet ederler

Bu transfer gerçekleşirse Dursun Aydın Özbek’i istifaya davet ederler

Bu transfer gerçekleşirse Dursun Aydın Özbek’i istifaya davet ederler1

Van Persie, Nani, Fernandao derken son olarak tüm devleri peşinden koşturan Bursaspor’un genç yıldızı Ozan Tufan’ı ve dün de aynı ekibin çıkıştaki ismi Volkan Şen’i bitiren Kanarya’da Başkan Aziz Yıldırım ise çıtayı çok daha yükseğe koymuş durumda.

Yıldırım’ın çılgın projesinde, Robben ve Zlatan İbrahimoviç’in isimleri yazıyor. Bu isimlerin Fenerbahçe formasını giymesi ise taraftarların desteğine bağlı.

Fenerbahçe, dünyaca ünlü arama motoru Yandex ile bir işbirliği başlattı, forma için göğüs reklamı aldı. Ancak anlaşma bununla sınırlı değil. Eğer taraftarlar, Fenerbahçeliler için özel arama motoruna günde 25 kez girerse kulüp bundan yılda 35 dolar kazanacak.

‘İkisiyle de temastayım’

Bu rakamın ucu açık, yani 1 milyon taraftarın aynı şekilde giriş yapması demek yılda Fenerbahçe’nin kasasına 35 milyon Dolar’ın (Yaklaşık 100 milyon TL) girmesi demek. Başkan Aziz Yıldırım’ın bu projeye çok güvendiği ve direkt taraftar katılımından gelecek olan paranın tamamını gündemdeki Robben ve Zlatan İbrahimoviç gibi yıldızlara harcayacağı öğrenildi. Hatta Yıldırım’ın yakın çevresine sarfettiği, “Hem Robben hem de Zlatan ile temas halindeyim” sözleri şimdiden gelecek planlarına başladığının en büyük göstergesi.

Çok yakında mobilde

Yandex arama motorunda taraftarların kulübe katkı sağlaması için www.yandex.com.tr/fb şeklinde giriş yapması yeterli. Bu şekilde açılacak olan sayfada günlük 25 aramanın yıllık 35 dolar karşılığı var. Bu arada Yandex yetkilileri mobil kullanıcılar için de çalışmaların sürdüğünü ve en kısa zamanda uygulamanın bu alanda da hizmet vereceğini belirtti.

KAYNAK: Ajanslar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.