Anasayfa » Bodrumlu oldu!

Bodrumlu oldu!

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Dünyaca ünlü model Kate Moss, Bodrum’dan çıkmıyor.En son Şubat ayında Göltürkbükü’ndeki bir detoks merkezine gelip burada 4 gün kalan İngiliz model, önceki gün gizlice yine soluğu Bodrum’da aldı. Bir İngiliz arkadaşının da eşlik ettiği Kate Moss, dün de Bodrum’un merkezinde boy gösterdi.

YASTIK KILIFI ALDI
İngiliz model; Barlar Sokağı’nda alışveriş yaparken objektiflere takıldı. Önce bir deri dükkanına giren Moss, alışveriş yaptıktan sonra bir mekanda kahve içti. Moss’un sürekli telefonla konuşması ise dikkatlerden kaçmadı.Daha sonra bir halıcıya giren ünlü manken;Özbekistan’dan gelen üzeri ipek işleme olan 2 suzani yastık kılıfı aldı. Moss, alışveriş yaparken ise mağazanın kapısını kapattırdı. Halıcıdan çıkarken gazetecileri fark eden Kate Moss, hemen VIP aracına binerek Göltürkbükü’ndeki detoks merkezine geri döndü. Yakın bir zamanda Türkiye’den ayrılacak olan İngiliz modelin, 4 ay sonra detoks kampına girmek için yeniden Bodrum’a geleceği öğrenildi.

Şubat’ta da Bodrum’a gelen Kate Moss, 4 günlük detoks programına katılmıştı; Mosss’un bu gezisi İngiliz basınında geniş yer bulmuştu.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.