Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Bilgisayar Masası

Uzun süre masa başında oturup, bilgisayarda çalışıyor iseniz kullandığınız bilgisayar masalarının ergonomik olması gerekmektedir. Çünkü ergonomik olmayan bilgisayar masalarında uzun süre çalışanlarda boyun ve sırt ağrısı olmaktadır. Bu nedenle kullandığınız bilgisayar masasının ergonomik olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca ergonomik masalarda çalışıldığında iş yerindeki verimliliğiniz çok daha fazla olacaktır.

Bilgisayar masasında oturur iken ayaklarınızın yere değmesi rahat çalışmanız için önemlidir. İdeal bilgisayar masası yüksekliği en az 70 cm olmalıdır.

Bilgisayar masasının altında bacaklarınızı rahat hareket ettirebileceğiniz kadar boşluk olmalıdır.

Masanızın genişliği size rahat hareket etmenizi sağlayacak boyutta olmalıdır. Bilgisayarınız size olan uzaklığı 50 cm civarında olmalıdır. Çok yakın olan bilgisayar kullanımları gözlerinize zarar verebilir.

Bilgisayar masasının genişliği dosyalarınızı, kırtasiye malzemelerinizi, kişisel eşyalarınızı ve bilgisayarınızı koyabilecek genişlikte olmalıdır.

Masanızda uzun süreler vakit geçireceğiniz için masanın renginin sevdiğiniz bir renk olmasına dikkat etmelisiniz.

Nehir Ofis Mobilyası’nda çeşitli ürün ve renk yelpazesi ile size uygun malzemeden yapılmış istediğiniz renkte bir bilgisayar masası bulmanız mümkündür.

İster Nehir Ofis Mobilyası internet sayfasını isterseniz de mağazalarımızı ziyaret ederek ürünlerimizi yakından görme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

Vinç Hizmetleri

Yoğun çalışma saatleri yorucu iş temposunda vakitten tasarruf etmek istemez misin?TT Vinç olarak kiralık platform ...