Bekleme Koltuğu

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Bekleme Koltuğu

Ofislerin misafir bekleme alanı tasarımlarında önemli bir yer tutan bekleme koltukları hem şık hem de konforlu olmalıdır. Ofisinize gelen müşteri veya misafirlerinizi kaliteli bir ortamda ağırlamak son derece önemlidir. Bu nedenle seçim yaparken özenli olmak gereklidir.

Bekleme koltuk modelleri ofis büyüklüğüne yani bekleme alanının büyüklüğüne göre seçilmelidir. Ayrıca ofisi veya çalışma alanını ziyaret eden kişi sayısına da bağlı olarak bekleme koltuğu ihtiyacı değişir.

Az misafir ağırlayan ve bekleme alanı kısıtlı olan ofisler için; tek kişilik, iki kişilik veya üç kişilik beklemeler tercih edilebilir. Veya kişi sayısı arttırılarak beklemeler arasında sehpa olmayan modeller kullanılabilir.

Bekleme alanı geniş olan ofisler için ise; dörtlü, beşli bekleme modelleri ve bekleme takımları tercih edilebilir. Sehpalı ve kolçaklı bekleme koltukları da rahatlıkla kullanılabilir. Böylece çok sayıda kişi aynı anda bekleme alanında oturabilir.

Eğer çok geniş bir karşılama alanınız varsa oturma grubu da bekleme koltuğu olarak kullanılabilir. Köşe takımları veya koltuk takımları tercih edilebilir.

Farklı bir tercih yapmak istiyorsanız da masaj koltukları veya puflar kullanılabilir. Böylece ofisinize farklı bir hava katabilirsiniz.

Nehir Ofis Mobilya’da çok sayıda bekleme koltuğu modeli bulunur. Bu koltuklar arasında son derece şık modeller, klasik modeller ve spor modeller yer alır. Siz de ofis tarzınıza ve ofis alanınıza göre en uygun bekleme koltuğu modelini ve rengini seçerek sipariş verebilirsiniz.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.