Bayrakları hazırlayın

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Trabzon maçında da hükmen galip ilan edilmesi halinde puan farkını 8’e çıkaracak olan F.Bahçe’de şampiyonluk şarkıları söyleniyor. Taraftarların sarı-lacivert bayrakları sandıklardan çıkarmalarını isteyen futbolcular “Herkes zafere hazır olsun” dedi

Fenerbahçe, final havasında geçen Kayseri Erciyes maçını 2-1 kazanarak puan farkını daha da açarken, takipçileri Galatasaray ve Beşiktaş önünde zirvede iyice yalnız kaldı. Şu anda ikinci Galatasaray’la olan puan farkı 5. Futbol Federasyonu’nun olaylar nedeniyle tatil edilen maçı hükmen Fenerbahçe’nin lehine tescil etmesine kesin gözüyle bakılıyor. Buradan gelecek 3 puanı da hesaba katarsak, fark 8 puan.

CAMİA İYİCE HAVAYA GİRDİ 
Ligin bitimine 9 hafta kala elde edilen bu avantajı kaybetmeye hiç niyeti olmayan sarı-lacivertli ekip, taraftarını da şimdiden şampiyonluk havasına sokmuş durumda. Herkes 2 yıllık özlemin sona ereceğinden emin. Sandıklarda bekletilen bayraklar ‘büyük şölen’ için çıkartılmaya başlandı bile. Fenerbahçe’de şimdi yeni hedef, 28. haftada TT Arena’da oynanacak Galatasaray maçına kadar kayıp vermemek.

2 KRİTİK SINAVI DAHA VAR 
Aradaki iki haftada Gaziantepspor ve Bursaspor ile iki kritik sınav daha verecek olan sarı-lacivertli takım, bu karşılaşmalardan 6 puanı hedefliyor. Teknik direktörErsun Yanal, “İyice rahatlamak için Arena’ya kadar iki maçı da kazanmalıyız” diyerek, futbolcularına yeni hedeflerini gösterdi.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.