Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Başbakan Erdoğan’dan önemli açıklamalar

Başbakan Erdoğan, TRT’de gazetecilerin sorularına cevap veriyor. Ahmet Taşgetiren, Hakan Albayrak, Nihal Bengisu Karaca’nın katıldığı programda Başbakan Erdoğan, öncelikli olarak dinleme konusuyla ilgili iddialara cevap verdi.

– Başbakan Erdoğan paralel yapıya ilişkin bir soruya cevap olarak, bir örgütün, bir çetenin Türkiye Cumhuriyeti devletini ele geçirmek istediğini ve hukuk içerisinde ne gerekiyor o mücadelenin yapılacağını söyledi. Memurların çalışmasını düzenleyen 657 sayılı yasa olduğunu hatırlatan Erdoğan, memurun çalışma şartlarının belli olduğunu ifade etti.

– Başbakan Erdoğan, seçim döneminde böyle bir konuya girmek istemediğini belirtirken kendisinin 2 yıl önce Türkçe Olimpiyatları’nda dön çağrısı yaptığını söyledi. Erdoğan, inzivaya çekildiği söylenen kişinin Türkiye’de kendilerine ait televizyon kanalındaki dizilererin sahnelerine ve senaryolarına kadar onun oluru görülüyor dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.