Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Bakan Kılıç’tan Rio 2016 zirvesi

Bakan Kılıç’tan Rio 2016 zirvesi1438549606614

Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Rio Olimpiyatları’na sadece 1 yıl kala, 29 olimpik federasyon başkanıyla toplantı yapacak ve hazırlıklar hakkında bilgi alacak
Brezilya’da düzenlenecek 2016 Rio Olimpiyatları’na 367 gün kala Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, olimpik federasyonların başkanları ile bir durum toplantısı yapacak. Hafta içinde Ankara’daki bakanlık merkez binasında yapılacak toplantıda Bakan Çağatay Kılıç, 29 federasyon başkanına 2012 Londra Olimpiyat Oyunları sonrası yapılan çalışmaları, Rio hazırlıklarını ve kaç sporcunun olimpiyat barajını geçtiği konusunda bilgi alıp, başkanların görüşlerini ve isteklerini dinleyecek.

MİLLİ KAMP GÜNDEMDE
Rio Olimpiyatları’na katılacak ve barajı geçen sporcuların aynı yerde kamp yapmaları için de çalışmalar var. Bakanlıktan edinilen bilgilere göre sporcuların idmanlarına engel olmayacak ve her branşın çalışma ortamı bulacağı bir yerde yapılması planlanan kampta, sporcuların sportif çalışma dışında sosyal etkinlikler çerçevesinde de birbirleriyle daha iyi kaynaşması açısından bu kampın faydalı olacağı belirtildi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.