Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ayakkabı Kadın

Kadınların en çok tercih ettiği ayakkabı çeşidi topuklu ayakkabılardır. Malesef giyildikten sonra rahatsız olmayanda yok.

Topuklu ayakkabıda yükseklik önemli. Topuk yükseldikçe yük, bel ve dizlere biniyor ve buda ağrılara neden oluyor. Bunun için ideal topuklar tercih edilmelidir. Yazın sıklıkla kullanılan babet ayakkabılar da ne kadar rahat gibi görünse de çok düz olmaları ayak sağlığı için uygun değildir. Ayağı destekliycek iç yapı ve azda olsa bir tabanı olmalıdır. Ayağınızın en rahat ettiği ayakkabı ise dolgu topuk ayakkabılardır. Öne aşırı bir yığılma olmaz ve bu nedenle bedenin ağırlığını daha dengeli bir şekilde taşıyabilir. Kaliteli, ayağı destekleyen ve ideal topuklu olan ayakkabılar tercih edildiği sürece her tarz ayakkabı rahatlıkla kullanılabilir.

Her zevke ve tarza uygun kaliteli, konforlu kadın ayakkabıları derinet’te bulabilirsiniz. Hemen incelemek için www.blogderinet.com bilgi alabilirsiniz.

Keyifli alışverişler
Mutlu günler dileriz 🙂

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.