Asena peşimi bırakmıyor

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Bebek odası skandalı, takip skandalına dönüştü! Aylar önce Akmerkez’deki bebek odasından çıkarken görüntülenip gündem olan Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin’in eşi Asena ve popçu Berkay arasındaki olay; önceki gece bambaşka bir boyut kazandı.

‘BERKAY BURADA’ UYARISI
Popçu; 2 gün önce Nişantaşı’ndaki Limoncello isimli mekana önceki akşam için 11 kişilik rezervasyonyaptırdı. Berkay, eğlenirken; işletmeci Mehmet Davran’a Asena Erkin’den Limoncello’ya gelmek istediğine dair bir mesaj geldi. Davran; Asena’ya Berkay’ın mekanda olduğu konusunda uyarı yaptı. Yarım saat sonra mekanda Asena ile eşi Caner Erkin belirdi. Berkay, ikiliyi görünce mekandan ayrıldı; ancak 1 saat sonra geri döndü. Görevliler; ünlü popçunun Erkin çiftinin yanına gitmek istediğini öğrenince Berkay’ı içeri almadı. Güç sakinleştirilen popçu mekana girince Asena Erkin, eşini alıp zafer işareti yaparak mekandan ayrıldı!

iŞTE ŞOK SÖZLER
Akşam 21:20’de buraya geldim; 2 gün önce rezervasyon yaptırdım. Mekanın işletmecisi Asena’yı arayıp geleceğimi söylemiş.
kadın beni kovalıyor abi, siz de beni ona ezdirmeyin. Size telefonumu göstereyim; bana hep fotoğraflarını gönderiyor. Herkes beni kovalıyor zannediyor ama ben ondan kaçtıkça o geliyor. Size annemin üzerine yemin ediyorum, annemin ölüsünü ellerimle yıkayayım.
Bu mekanda 2 gece önce başkasıyla sarmaş dolaş eğlendi. Caner kampa gidiyor, o….. benim olduğum yerlere geliyor.
Artık bunlardan uzak durmaya çalışıyorum; Derya Şensoy’la 2 haftadır birlikteyiz ve ona aşığım.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.