Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Ariel Winter
Ariel Winter
Ariel Winter

Ariel Winter

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Ariel Winter

Ariel Winter

Ariel Winter

ABD’de yayınlanan Modern Family adlı dizinin genç oyuncularından Ariel Winter, yaşına göre son derece iri olan göğüslerini iki beden küçültütğünü söyledi. Winter, Glamour dergisinin internet sitesine verdiği röportajda bunu sağlık sebepleri yüzünden yaptığını da anlattı.

Ariel Winter, 15 yaşındayken göğüslerinin iriliğinin 100 santimetreyi geçtiğini belirterek bu yüzden sırt ve boyun ağrıları çektiğini dile getirdi.

Geçtiğimiz 4 Haziran’da bıçak altına yattığını belirten Winter “Artık kendimi yeni bir insan gibi hissediyorum” diye konuştu.

Ariel Winter, göğüslerinin iriliğinin rol aldığı dizide canlandırdığı Alex Dunphy karakteri için de olumsuz olduğunu belirtti.

Winter “Dizide göğüslerimin iriliğini gizlemek için çok çalışıyorlardı. Büyük kazaklar falan giyiyordum bunu gizlemek için” dedi.

Göğüslerini iki beden küçültüren Ariel Winter ondan önceki sürecin kesinlikle çok “sancılı” olduğunu söyledi. Genç oyuncu özellikle de sırtı ile ilgili problemler yaşadığını dile getirdi.

Ariel Winter “Uzun süre ayakta duramıyordum. Boynum ve sırtım çok ağrıyordu, ayrıca belkemiği ile ilgili sorunlar da çıkmıştı” dedi.

Winter, iri göğüslü olmanın kendisi yaşındaki biri için ruhsal açıdan da sorun yarattığını itiraf etti. Arkadaşları arasında bu yüzden sık sık alay konusu olduğunu söyleyen Winter o dönemde yaşadıklarını da şöyle anlattı: “Özellikle de internetten üzerime çok geliyorlardı. Kendimi iyi hissettiğim bir anda çektiğim bir pozu paylaşıyordum. En azından 500 kişi benim ne kadar şişman ve iğrenç olduğumu belirten yorumlar yapıyordu.”

Genç oyuncu , kuzeniyle birlikte gittiği bir mayo alışverişinde göğüslerini küçülttürmeye kesinlikle karar verdiğini dile getirdi. “Çünkü üzerime uyan bir mayo bulamamıştım” diyerek anlattı o günü.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.