Arena’da Mancini’ye büyük sürpriz

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Arena’da Mancini’ye büyük sürpriz30676128

Galatasaray’ın Inter ile TT Arena’da oynadığı hazırlık maçında ilginç bir olay yaşandı. Sarı kırmızılı futbolcuların elden ele dolaştırdığı bir kağıt, son olarak İtalyan ekibinin teknik patronu Roberto Mancini’ye verildi. Kağıtta ‘4 yıldız’ vardı.

Galatasaray-Inter maçında sarı kırmızılı futbolcular eski teknik direktörleri Mancini’yi tiye alan Fenerbahçe’ye gönderme yaptı.

Mayıs 2014’de G.Saray teknik direktörü iken Mancini’nin futbolcularına kağıda yazarak taktik vermesini tiye alan Fenerbahçe takımına Inter maçında yanıt geldi. Volkan Demirel’in kağıda şampiyon yazarak Mancini’ye yaptığı göndermeye G.Saray takımı 4.yıldız ile yanıt verdi.
2013-14 sezonunda G.Saray’ı çalıştırırken sık sık maç içinde oyuncularına kağıt gönderen İtalyan hoca, o sezon şampiyon olan Fenerbahçe, maç içinde kağıtla gönderme yaparak, ‘Şampiyon Fenerbahçe’ yazmıştı.

Maçın 4.dakikasında G.Saray İdari Menajer yardımcısı Mert Çetin, saha kenarına gelerek kaptan Selçuk’a kağıt verdi. Herkes kağıtta taktik olduğunu zannedip bir anda şaşırdı. Mancini ile özdeşleşen bu geleneği Hamzaoğlu’nun yapma ihtimali herkesi hayrete düşürdü. Ancak G.Saray daha sonra ortaya çıktı.

Selçuk kağıdı Burak’a götürdü. Burak Yılmaz’da baktıktan sonra Wesley Sneijder’a teslim etti. Hollandalı yıldızda gülerek elindeki kağıt ile bir anda Inter kulübesine doğru koştu. Sneijder kağıdı Sarı kırmızılı takımın eski hocası, Inter Teknik Direktörü Roberto Mancini’ye götürdü.

İtalyan teknik adam da eski futbolcularının bu hareketi üzerine tebessüm edip kameralara 4 yıldızın yer aldığı kağıdı büyük bir keyifle gösterdi.

Kısaca Galatasaray takımı eski hocası Mancini’yi tiye alan Fenerbahçe takımına yanıt verdi.

Shakthar Donetsk maçında F.Bahçe Teknik Direktörü Pereira’nın da başvurduğu kağıt yöntemine, bu kez 4 yıldızla gönderme yapan Galatasaray, twitter’da da trend topic oldu.


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.