Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Anasayfa » Aracına 20 Kurşun İsabet Eden Murat Sancak Kimdir?

Aracına 20 Kurşun İsabet Eden Murat Sancak Kimdir?

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Aracına 20 Kurşun İsabet Eden Murat Sancak Kimdir?1

Bugün Star Medya Grubu başkanlığı yapan Ethem Sancak silahlı saldırıya uğradı. Aracına 20’ye yakın kurşun isabet eden Murat Sancak kimdir?

MURAT SANCAK KİMDİR

Bugün silahlı saldırıya uğrayan Murat Sancak kimdir ? Murat Sancak Star Medya Grubu başkanlığı yapmaktadır. Star Medya grup başkanlığından hariç MT holding bünyesinde ki bazı şirketlerin de bizzat yine kendisi başkanlığı yapmaktadır. Bir çok şirketin daha yöneticiliği yapmaktadır. Murat Ethem Sancak’ın da kardeşidir.

Bugün ki uğradığı silahlı saldırıda toplamda aracına 20 ye yakın mermi isabet etsede Ethem Sancak’ın kardeşi Star Medya grup başkanı Ethem Sancak saldırıdan yara almadan kurtuldu. Saldırın ardından Star Medya Grubu saldırı ile ilgili açıklama yaptı.

Ethem Sancak Twitter üzerinden Gülay Çelik tarafından atıldı.
Atılan Tweet : ‘Bu kadar şehit varken bizim canımızın bir önemi yoktur, yayın politikamızdan asla vaz geçmeyeceğiz gerekirse bizde canımızı veririr’

etiket:Murat Sancak,Murat Sancak kimdir
KAYNAK: Ajans Haber


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.