Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Araç Üstü Sepet

Araç Üstü Sepet

Pek çok alanda kullanılan, kullanıldığında işleri hızlandıran ve kolaylaştıran vinç çeşitlerinden biri de sepetli vinçlerdir. Bunlara araç üstü sepet adı da verilir.

Araç üstü sepet vinçler; kamyon gibi bir aracın kasasına yerleştirilerek kullanılır. Böylece kamyon ile rahatlıkla hareket eder ve istenen yere götürülür. Tercih edilmesinin temel nedenlerinden biri de budur. Kolaylıkla trafiğe girebilmesi ve istenen yere ulaşımda sıkıntı çıkarmaması son derece avantajlıdır.

Bu vinç türü sepetli olduğu için sepet kısmının kullanımı da önemlidir. Sepet kısmı özellikle iş alanlarında yüksek yerlere ulaşmak için kullanılır. Bir işçi sepet kısmına binerek, sepetli vincin uzayan kol kısmı sayesinde istenen yüksekliğe çıkar ve işini kolaylıkla halleder. Ayrıca bu kullanımda herhangi bir iş güvenliği sorunu oluşmaz.

Araç üstü sepet kullanımının en sık olduğu alanlar; iş alanları, tamirat alanları, tabela asma, ışık asma gibi yüksek bir yere ulaşım gerektiren işler ve taşınma işleridir. Yani sepetli vinç kullanım alanı son derece geniştir, hem kişisel hem de iş için kullanılabilir.

Araç üstü sepet kiralamak veya satın almak istiyorsanız en uygun fiyatları duymak için mutlaka Vinç Pazarı’nı arayın ve bilgi alın. Vinç Pazarı pek çok farklı çeşitte vinç kiralar ve 2.el Avrupa vinçler satar. Vinçlerle ilgili sorularınız için ve kiralama-satın alma işlemleriniz için Vinç Pazarı ile iletişime geçebilirsiniz.

Vinç Pazarı’na dilerseniz telefon numaralarından dilerseniz de adrese direkt giderek ulaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

Vinç Hizmetleri

Yoğun çalışma saatleri yorucu iş temposunda vakitten tasarruf etmek istemez misin?TT Vinç olarak kiralık platform ...