ara.com.tr

ara.com.tr gündemde olan bir çalışma
Daha güzel arama motorumuz var ara.com.tr bilindiği gibi rusların yandex.ru aramamotoru oldugu gibi çinlilerin badiu.com arama motoru olduğu gibi biz türklerin arama motoru yok gibi biliniyor oysaki biraz araştırılısa da bilinebilirki Türkiye’ninse arama motoru
ara.com.tr

ara.com.tr

ara.com.tr

Biltronik yarışmasının ödül törenine katılan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, yarışmada Altın Proje Ödülü’nü kazanan Engin Güven’e ödülünü verdi.

Türkiye’nin Yerel Türk Arama Motoru – www.ara.com.tr projesi ile ödülünü alan Ercan Güven, yaptığı konuşmada Türk girişimcilerinin yeterli destek verilmesi halinde daha iyi projeleri gerçekleştireceğini söyledi.

Biltronik yarışmasının ödül törenine katılan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, yarışmada Altın Proje Ödülü’nü kazanan Engin Güven’e ödülünü verdi.

Türkiye’nin Yerel Türk Arama Motoru – www.ara.com.tr projesi ile ödülünü alan Ercan Güven, yaptığı konuşmada Türk girişimcilerinin yeterli destek verilmesi halinde daha iyi projeleri gerçekleştireceğini söyledi.

Güven’in “Sayın Bakanımızdan elimizi tutmasını istiyoruz” sözlerinin ardından Bakan Nihat Ergün’ün genç girişimcinin elinden tutması salonda bulunanları gülümsetti.Biltronik yarışmasının ödül törenine katılan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, yarışmada Altın Proje Ödülü’nü kazanan Engin Güven’e ödülünü verdi.

Türkiye’nin Yerel Türk Arama Motoru – www.ara.com.tr projesi ile ödülünü alan Ercan Güven, yaptığı konuşmada Türk girişimcilerinin yeterli destek verilmesi halinde daha iyi projeleri gerçekleştireceğini söyledi.

Güven’in “Sayın Bakanımızdan elimizi tutmasını istiyoruz” sözlerinin ardından Bakan Nihat Ergün’ün genç girişimcinin elinden tutması salonda bulunanları gülümsetti.

Güven’in “Sayın Bakanımızdan elimizi tutmasını istiyoruz” sözlerinin ardından Bakan Nihat Ergün’ün genç girişimcinin elinden tutması salonda bulunanları gülümsetti.

Dünyanın en büyük arama motorları google, altavista, ve yahoo sitelere Türkiye’den de yerli rakip geliyor.
Türkiyenin yerel arama motoru olana ve yüzde yüz yerli sermaye ile Türk mühendisler tarafından geliştirilen Ara.com, Türk web sitelerini tarayarak ziyaretçilerine en uygun sonuçları gösteriyor.
Ticaret internete kayıyor, internet trafiği arama motorları üzerinden geçiyor.Türkiye internet reklam pastası 5.milyar dolar gibi bir rakama ulaşıyor. Bu rakkamın aktif kullanılan kısmı ise 500 milyon dolar. Fakat Türkiyedeki aktif 500 milyon dolar internet reklam pastasının %80’ni yabancı arama motorlarına gidiyor.
Bu pastada ki en büyük payı yabancıların ellerinden almak isteyen Türk girişimciler,Türk arama motoru eksikliği gidermek için kolları sıvadı ve günlük 4 milyon hiti rahatlıkla kaldırabilecek ,Türk aile yapısını ve değerlerini koruyan bir arama motoru geliştirdiler.
Türkiye’de ki arama motorları içerisinde birinci sırada olan Ara.com, Türkiye’deki yabancı arama motorlarıyla Türkiye’den aldıkları ziyaretçi trafiğine göre kıyaslanırsa 3.sırada yer alıyor.
Ara.com’un hedefleri arasında Türkiye’deki kullanılan arama motorlarında 4. sıradan, 2. sıraya çıkmak,Türkiye’de en çok kulllanılan ilk 10 site içersinde yer almak ve interner arama motorlarında pazar payını yüzde 45’e çıkarmak yer alıyor.
Haber7

Ara.com.tr Arama Motoru, bilişim sektöründe faaliyet gösteren İstanbulHost, Aktif Medya ve Prefabrik Yapı sektöründe faaliyet gösteren Karmod’un ortak girişimi olarak kurulan ara.com. tr yeni nesil bir arama teknolojisi sunuyor.
Türk ziyaretçisine hitap eden Google, Yahoo, ve live gibi arama motorlarına çok yakında rakip çıkmaya hazırlanan ara.com.tr’nin yatırımcı listesine KartalPlast Şirketler grubu da eklendi.
Bu projede mimarları ise, İnternet Teknojilerinin Türkiye’de yaygınlaşmasında önemli bir isim olan Fizik Mühendisi ve İnternet Teknolojileri Uzmanı Hasan TEZGEL, bir çok internet projesine imza atan İnternet Projeleri, Tasarımı ve Arama Motoru Uzmanı İsmail Hakkı Yıldız ve iş adamı Mesut Çankaya gibi isimler.
Ara.com tr’nin proje organize ve yönetiminden sorumlu İsmail Hakkı YILDIZ, ara.com.tr hakkında şunları söyledi:
“Çoğu ülkenin kendi arama motoru var. Biz ise büyük bir oranda yabancı arama motorlarına bağlı kalıyoruz. Buna mecbur değiliz. Biliyoruz ki bizim insanlarımız yabancı bir arama motoru kullanmaktan rahatsızlar.
Yeni nesil teknolojiyle donatılmış ve ihtiyaçlarına daha güzel cevaplar veren kendi arama motorlarını gördüklerinde her zaman tercih edecekler.
Bunun üzerine Türkçe arama motoru yapmaya karar verdik, mühendis arkadaşlarımızla geceli gündüzlü çalıştık.
Biz mevcut arama teknolojilerini kendi teknolojimizle birleştirip yeni bir arama teknolojisi ortaya koyduk. Sloganımız iyinin daha iyisi oldu.
Çok arananları daha çok optimize edip mevcutlardan daha da iyi sonuçlar veriyoruz. Mevcut kapasitemiz sınırlı olsa da bu kapasitemizi artırdığımızda inanılmaz sonuçların çıkacağını biliyoruz.
Ziyaretçiyi en iyi ve yakın sonuca götürmek temel ilkemiz.. Kimi zaman günlük tekil ziyaretçimiz 577.000 ‘ne kadar çıktı. Kimi zaman serverlarımız yetmedi, ilave serverlar ekledik.
Kimi zaman Türkiye’nin en çok ziyaret edilen siteleri içerisine girdik. Çalışmalarımız tamamlanmadığımız için piyasada biz varız demedik. Şimdi büyük ölçüde tamamladık ama çalışmalarımız devam ediyor. Şimdi biz varız diyoruz.
Milyon dolarlarla yapılacak işleri kendi kısıtlı imkanlarımızla başardık. Ara.com.tr olarak bu heyecanlı girişimin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.” dedi.
EN YAKIN SONUCA ODAKLI ARAMA MOTORU
Arama teknolojileri evriminde yeni bir çağ başlatmayı amaçlayan ara.com.tr internet’in kendi kurgu ve sistemleriyle arama motorunu geliştirmektedir.
En yakın sonuç odaklı arama motoru kullanıcıyı en yakın sonuca götürmektedir. Şu anda sistemini %70 oranında tamamlamış ve yayına geçmiştir. Çok kısa zamanda projenin eksik kalan kısımlarını tamamlamayı planlamaktadır.
SERVİSLERİ ( Hizmet Alanları)
Web Araması: Aranılan kelimeye en uygun sonuçları optimize ederek gösterir. Site yayından kalkmışsa ön izlemesini keşten gösterir.
http://www.ara.com.tr/
Video Araması: Çok çeşitli video sitelerindeki milyonlarca video içersinden tarayarak sizi aradığınız videoya ulaştır.
http://video.ara.com.tr
Resim Arama: Aranan sözcükle ilgili web sitelerindeki resimlere, resimlerden web sitelerine ulaştırır.
http://www.ara.com.tr/images/
Ansiklopedik Bilgi Arama: Dünyaca ünlü Wikipedia üzerinden daha anlaşılır ve kolay bulunur bir arama hizmeti sunuyor. Wikipedia üzerinden arayanlar bu kadar derli toplu sonuca ulaşamıyorlar.
http://www.ara.com.tr/wiki/
Sözlük:
Türkçeden İngilizceye, İngilizceden Türkçeye çeviren sözlük hizmeti. Aradığınız Türkçe bir kelimenin ingilizcesini webde kolayca bulmanız için düşünüldü.
http://sozluk.ara.com.tr
Dizin:
Yüz binlerce site kategorize edilerek sektörel ya da kategorik olarak daha kolay ulaşım için hazırlandı. Hazırlanırken dmoz esas alındı.
http://www.ara.com.tr/dizinler/index.php?c=/World/T%C3%BCrk%C3%A7e/
Haber:
Haber günlük gazete, haber siteleri ve dergileri tarayıp kategorik olarak listeleyen ve tüm medyayı bir arada sunan bir haber sitemidir. Anlık olarak tüm medyayı yoklar, yeni haberleri kaynaklarıyla birlikte size verir. Tüm gazete, haber siteleri ve dergileri buradan takip edebilirsiniz.
http://haber.ara.com.tr
Gazeteler:
Günlük gazetelerin ilk sayfalarını tarayıp size gösteriyor. Tüm gazeteleri bir arada görebileceğiniz görsel bir sistem.
http://gazete.ara.com.tr
Reklam Sistemi:
Hem reklamcıyı hem de yayıncıyı düşünen online reklam sistemi
Hem internette tanınmak isteyen web siteleri, hem de reklam yayınlamak isteyen web siteleri için düşünüldü. Bu sistem bir reklam pazarı. Herkes bütçesine göre reklam verir veya alır.
Reklam ücretini kendi belirler. Reklam yayınlamak isteyen web siteleri de reklam yayınlama ücretini kendisi belirler. İsteyen kişi fiyatına uygun yayıncıları seçer ve reklamını verir.
Reklamlar anahtar kelime hedefli ve site seçme hedefli olduğu için geri dönüşümü yüksek olacaktır.
Reklamlar ne kadar gösterilirse gösterilsin ücret alınmaz. Eğer reklam verenin web sitesine ziyaretçi gönderildiyse her bir ziyaretçi gönderme ücrete tabidir.
Reklama her bir tıklama maliyeti küçük olduğundan hem ekonomik hem de etkili bir reklam. Geri dönüşümü % 100 ölçülebilir.
Reklam verenler istatistikkleri, hem ara.com.tr ‘nin kendilerine verdiği reklam panelinden hem de kendi istatistiklerinden görebilirler.
http://reklam.ara.com.tr
FARKLARIMIZ
Türkçe bir arama motoru
Sunucularımız Türkiye’de
%100 yerli sermaye
Yazılımını Türk Mühendisler geliştirdi.
Daha iyi sonuçlar
Video Arama
Ansiklopedik Bilgi Arama
Tüm haberler bir arada
Gazete Sayfaları
Online Reklam Sitemi
Dileklerimiz:
Türk yatırımcıların dikkatlerini üzerimize çekmek istiyoruz. Bizlere sponsor olabilir, destek verirlerse arama motoru sahasındaki rüzgarı Türkiye üzerinden dünyaya estirebiliriz. Bu heyecana ortak olsunlar.

aramamotorları.net in kendini tanıtım yazısı
Tüm dünyada ticaretin en önemli halkası haline gelen internet üzerinden tanıtım ve pazarlama inanılmaz noktalara gelmiş durumdadır. Kendi web sitelerini duyurmak veya aradığı web sitesi ne ulaşmak için bu dizin siteleri üreticiye ve tüketici arasında bir köprü durumundadır. 10.000’lerce irili ufaklı ” Search engines ” olarakda dünyada bilinen bu sistemler aranılan hedef konuya kısa yoldan ulaşmanızı sağlar ya da sizi arayanı web sitenizle buluşturur.

Sitemizde sizlere aktif olan Türkçe listeler ile Türkiye’deki ve Yabancı Arama Motorları listesi ile sektörünüz ne olursa olsun otel konaklama, reklamcılık, eğitim her sektörü, tatil, ingilizce vb Dünyadaki en önemli markalarla ile tanıştırmayı hedefliyoruz. Sitemiz üzerinden rahatlıkla sitenizi birbirinden farklı toplist kaydı yapabilir, link ekleyebilir, Page Rank larınızı görebilir, web sitenizin trafiğini bir anda inanılmaz derecede arttırabilirsiniz. Arama Motoru Optimizasyonu kriterlerinde farklı yerlerden link bağlatısı almak sitenizin genel önem yapısını arttıracakdır. Beraberinde Google, Msn Live Search, Firmalar için vb gibi dünyanın en çok kullandığı bu dizin siteleriyle web siteniz daha fazla önem kazanacak ve de en önemli kriterlerinden birisi olan Alexa ‘da dünya sıralamasında yükselecektir.

Bazı siteler kayıt esnasında size siteninizi dizin motorlarına kayıt sırasında bir sayaç kodu verecektir. Bu kodu sitenizin en alt kısmına yerleştirin. Size tanınan sürede sitenize eklemediğiniz zaman kayıt hakkınızı kaybedebilirsiniz. Bu durum genelde kayit esnasında olmaktadır. Tavsiyelerimiz ise web sitenizi kaydederken en önemli ama az sayıda anahtar kelime kullanın. Kayıt sırasında ticari haberleşmede bulunduğunuz email adresi yerine daha nadir kullanacağınız bir email adresi seçiniz.

arama motorları listesi

Aramayın Bulun arrama.Com
Ahtapot Arama Motoru
Arama-tr Arama Motoru
Arama.Com Arama Motoru
Baybul Arama Motoru
Bilgi Bankasi Arama Motoru
Camia Arama Motoru
Hostbul Host Arama Motoru

Turkiye E-mail Rehberi
internetrehberi arama motoru
Kurcala Arama Motoru
Nerede Arama Motoru
Netbul.Com Arama Motoru
Saneg Arama Motoru
Sayfa Bul Arama Motoru
Site Ara Arama Motoru
Site bul arama motoru

Türkçe Arama Türkçe Arama Arama motoru
Turkevi Arama Motoru
Ziyaretci Arama Motoru
Uluslararası Yabancı Arama Motorları

Alta Vista Arama Motoru
Excite Arama Motoru
Google Arama Motoru
Infoseek Arama Motoru
HotBot Arama Motoru
Lycos Arama Motoru
Magellan Arama Motoru
MegaCrawler Arama Motoru
Windows Live Arama Motoru
Northern Light Arama Motoru
Planet Search Arama Motoru
Snap.Com Arama Motoru
Starting Point Arama Motoru

The Net 1 Arama Motoru
Web Crawler Arama Motoru
Yahoo Arama Motoru

KENDİMİZDEN SÖZ ETİRMEMİZ LAZIM, EN İYİ TANITIM EN ALT TABAKADAN KABUL GÖRMEK iLE BAŞLIYOR.…
Ara.com.tr nin google dan ve diğer arama motorlarından alternatif olarak bir değişik özelliği olması lazım ki cazibemiz bizi tercih sebebi kılsın ….
Kullanıcılara evet benim, arama motorum dedirtelim bunu da arge ile çözebiliriz… (ZANNEDİYORUM SİZLER DOĞRUSUNU BİLİRSİNİZ.)Gelişmiş olmadan ve farklılığımız olmadan kendimizi fark ettiremeyeceğiz…( ÇEŞİTLİ ÖRNEKLER YAŞADIM KULLANICILARDAN)
Bunun için gereken yeni bir fikir int. Kullanıcılarının a aaaa.! dedirtecek ara.com.tr de bu da varmış dedirtecek bir özelliğimizin olması bizi farklı kılar bu done lere tutunarak fark edile biliriz
Mesela internet tarayıcılarından ( browser ) bana göre en güzeli opera çünki farklı bir browser ve bu broverser in bir özelliği kullanıcının bütün ayarlarını ve kullandığı siteleri kendi server in de tutarak sen şifre ile tarayıcı herhangi bir bilgisayardan girdiğin de otomatik olarak senin kullanıcı ayarlarını getiriyor ve aslında program kendine bağlayıcı yapıyor kullanıcıda zevkle kullanıyor, ve bize ara.com.tr ye de bu gerekli bizi farklı kılacak özelliklerimizin olması kullanıcı açısından bağımlılık yapacaktır. Taban kullanıcıya kendimizi kabullendirmemiz lazım kullanıcıya alıştığından daha farklı, kolaylıklar getiren, yüksek teknolojili bir arama motoru olmalıyız………..Türk insanı Avrupa insanından çok çok farklı özelliklere haiz dolayısı ile psikoloji leri farklı ilgi alanları avrupadan farklı biz çinin kendi arama motorunun başarısını anlatırken dikkat edelim çin arama motoru kendi dilinde bir yazılım ile kendini farklı kılmış ve çinde 1. Ci olmuş keza yine buda rusyada da aynı …….GELİN BİZ DE HEPBERABER BİR FARKLILIK VEYA BENZER BİR FİKiR NEDERSİNİZ…????
ARA.COM.TR – TÜRKIYE’NIN YEREL TÜRK ARAMA MOTORU

Yeni nesil teknoloji ile donatılmış ve Türkiye’mizin ihtiyaçlarına daha güzel cevaplar veren Türkçe arama motoru yapmaya karar verdik, mühendislerimiz geceli gündüzlü çalıştı.
Ara.com.tr Arama Motoru, bilişim sektöründe faaliyet gösteren Teknik Data, İstanbul Host, Aktif Medya ve Karmod’un desteğiyle Türk mühendisleri yeni nesil bir arama teknolojisiyle arama motoru yaptı.

Slogan, “Türkiye’nin yerel arama motoru ve iyinin daha iyisi” oldu.

Türk ziyaretçisine hitap eden ara.com.tr yabancı arama motorlarına çok yakında rakip çıkmaya hazırlanıyor.

Çoğu ülkenin kendi arama motoru var. Çin’de baidu.com. Çin’in 1. sitesi, dünyanın 8.sitesi. Rusya’nın yandex.ru Rusya’da 1.sitesi. Hindistan kendi arama motorunu hazırlıyor. Ya biz? Biz ise büyük bir oranda yabancı arama motorlarına bağlı kalıyoruz. Kendi arama motorumuzu kendimiz yaparız. Yabancı arama motorlarına mecbur değiliz. Biliyoruz ki bizim insanlarımız yabancı bir arama motoru kullanmaktan çok da memnu sayılmazlar. Çünkü gizlilikleri kalmıyor, yabancılara kazandırıyor, Türkiye’nin sermayesi dışarıya akıyor. Bu yüzden yıllık 250 milyon dolar paramız yabancı arama motorlarına gidiyor. Türkiye’ye vergi de ödemiyorlar.
Yeni nesil teknolojiyle donatılmış ve ihtiyaçlarına daha güzel cevaplar veren kendi arama motorlarını gördüklerinde her zaman tercih edecekler.
Bunun üzerine Türk Mühendisler bir araya gelerek Türkçe arama motoru yapmaya karar verdiler, mühendis arkadaşlarımızla geceli gündüzlü çalıştılar.
Biz mevcut arama teknolojilerini kendi teknolojimizle birleştirip yeni bir arama teknolojisi ortaya koydular.

Çok arananları daha çok optimize edip mevcutlardan daha da iyi sonuçlar veriyor.

Ziyaretçiyi en iyi ve yakın sonuca götürmek temel ilkemiz.. Kimi zaman günlük tekil ziyaretçimiz günlük tekil 577.000 çoğul hit 4.000.000 ‘na kadar çıktı. Kimi zaman serverları yetmedi, farklı teknolojilerle ilave serverlar ekledik.

Şimdi çalışmalar büyük ölçüde tamamladı ama geliştirme çalışmaları sürekli devam ediyor. Artık biz de varız diyorlar.

Milyon dolarlarla yapılacak işleri kendi kısıtlı imkanlarıyla başardılar. Ara.com.tr olarak bu heyecanlı girişimin bir parçası olmaktan gurur duyuyorlar.

EN YAKIN SONUCA ODAKLI YEREL ARAMA MOTORU

Arama teknolojileri evriminde yeni bir çağ başlatmayı amaçlayan ara.com.tr internet’in kendi kurgu ve sistemleriyle arama motorunu geliştirmiştir. Mevcut arama motorlarından farkları bulunmakla beraber yeni nesil bir arama motoru. Robotları sürekli çalışıyor. Her şey optimize edilmiş. Sisteme dışarıdan müdahaleye ve sıralamayı değiştirmeye imkân vermiyor. Webmaster hilelerine karşı daha güvenli. İsteyen değil hak eden ilk sıralara geliyor.
En yakın sonuç odaklı arama motoru kullanıcıyı en yakın sonuca götürmektedir. Şu anda sistemini %70 oranında tamamlamış ve şu an yayındadır. Bakıp deneyin, yabancı arama motorlarına ihtiyacınız kalmayacaktır.

Ara.com.tr Özellikleri:

• Türk mühendisleri geliştirmiştir.
• Teknolojisi şu anki arama motorlarıyla aynı değildir. Yapısal ve mantıksal olarak farklıdır.
• Türkiye için hazırlanmış yerel arama motorudur.
• Asla en iyiyim benden iyisi yok demez.
• Türk aile yapısını korur.
• Milli ve manevi değerlerimizi rencide eden siteleri ön plana çıkarmaz.
• Sonuçlarını en doğru şekilde ziyaretçilerine sunar.
• Sonuçlarını en hızlı şekilde ziyaretçilerine sunar.
• Devamlı kullanıcıları vardır ve alışkanlık yapar.
• Amacı en kısa sürede en doğru sonuçları getirmek, bilgiye en kolay ve en hızla ulaştırmaktır.
• Kötü niyetli arama sonuçlarından (kullanıcıya sağ gösterip sol vuran sonuçlardan) arınmıştır.
• Mevcut bilgisayar teknolojilerinin en gelişmişlerini kullanır.
• Öğrenir ve Gelişir. Bu anlamda kullanıcıları ile en çok iletişim içinde olabilendir.
• Türkiye’de veritabanı en geniş olandır.
• Arayanı en çok tatmin eden sonuçları getirir.
• En az maliyetle işletilendir.
• En devamlı açık ve hizmete hazır olandır.
• Saldırılara karşı en dayanıklı olandır.
• Yasadışı hiç bir iş destek, aracı olmaz.
• Bazı kısa yollardan zengin olma hayalleri gütmez.
• Geniş bir vizyonu ve planı vardır.
• Kullanıcılarını tehlikelerden (virüs, trojan, malware, spyware vb.
korur)
• En az aramayla en çok sayıda kullanıcısının takdirini ve güvenini kazanır.
• Kriz ortamında, küçülmez büyür.
• Markasını, yaptığı işlere sahip çıkar her ortamda korur.

Sponsorluk ve her türlü görüş ve teklife açık olduğumuzu burada belirmek istiyoruz.. Görüş, öneri ve teklifleriniz için info (@) ara.com.tr mail adresinden veya iletişim telefonlarımızdan bize ulaşabilirisiniz.

Neden SEO?
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) işinizi internet üzerinde bulunan sağlanması yönünde tek ve en önemli maddedir. O seyirci olmadan, izleyicilere dikkatini çekmek için iyi tasarlanmış, işlevsel ve bilgilendirici web sitesine sahip olmak gerekli olarak web sitesinde bir dolaba oturan bir Picasso eşdeğerdir.
1 milyar günlük online kullanıcı ile, internette en çok zaman tarihinin iletişim ve kaynak boru güvenerek haline gelmiştir. Tüm iş ‘dünya çapında yaklaşık% 60 artık internet üzerinde kendilerini temsil etmektedir. Amaç aramalarıyla ilgili bir web-sitesi arayan web kullanıcı tarafından bulunan organik listelerinin ilk sayfasında web-sitesi yerleştirmektir. Bizim SEO hizmetleri şirketinizin büyümesi için gerekli paha biçilmez bir araç haline yerdir.
SEO bir web-sitesi organik aramalarda aracılığıyla sıralamasını ve trafik artırma işlemidir. Organik aramada sponsorlu bağlantılar ya da ödeme tıklama başına veya reklam kelime olarak reklam için para değil “doğal” anlamı vardır. Bu, sitenize trafik getirmek için gerekli maruz almak için web-sitesi yüksek sırada olması şarttır. İstatistikler, tüm internet kullanıcılarının yaklaşık% 80 listeleri için ödenen üzerinde organik listeleri takip göstermektedir.
“Gezginlerinin” ya da algoritmik arama sonuçları için web sayfalarını bulmak için “örümcek” ile lider arama motorları ile. Bu tarayıcıları veya son kullanıcı yapılmaktadır arama için mevcut olan en alakalı içerik arıyor. Bu web sitesi odak noktası olarak şirketlerin bir “tema” ile sıfırdan inşa esastır. Bu sitenize en alakalı aramalar getirmek hedefimizdir.
Nasıl Yaparım?
Bu SEO gelince alınabilir birden yolları vardır. Bizim internet pazarlama danışmanları ilk sizin çekmeye çalıştığınız izleyici değerlendirecek ve sizin için görünmesini istediğiniz anahtar kelimeler. Biz anahtar kelimeler en sık aranan ve her anahtar kelimenin rekabet ne olduğunu neler olduğunu görmek için pazar araştırmaları yürütecek. Bu bize kampanyasında kullanmak için en uygun ve faydalı anahtar kelimeler odaklanmak sağlayacaktır.
Sıfırdan sitenizin oluşturulması veya mevcut bir siteyi optimize olsun, biz inşa etmek ya da temiz ve arama motorları tarayıcılarımız tarafından kolayca erişilebilir olmasını sağlamak için siteler mimarisi düzeltecektir. Sonra, Meta Tag bina içerik yazma, ve kod temizleme, anahtar kelime araştırma taşımak. Biz yoğunlukları kontrol ve bağlantılar kurarak geri bitirmek. Biz bağlantı bina kampanyaları ve dizin gönderimler SEO Pazarlama yürütecek ve bağlantı kurma kampanyaları dizinlere sitenizi göndermeden daha fazlasını ister. Kaliteli web siteleri web-site bağlantıları o noktadan sayısının artırılması çok önemlidir. Bu şirketin web trafiği ve sıralama artan bizim formülü parçasıdır.
Bizim İnternet danışmanları uzun ömürlü bir bağlantı kurma planı geliştirecektir. Son derece rekabetçi anahtar kelimeler daha yüksek puanları kazanmak için özel bir bağlantı kurma kampanyası gerekir. Sizin web sitesinin linkini popülaritesi de en iyi arama motorları ile artacaktır. Anahtar kelimelerinizi çeşitli varyasyonlar geri bağlantılar nedeniyle son Google güncellemeleri için önemlidir mükemmel bir denge ve yoğunluk vererek kullanılacaktır!
Neden Biz?
İlk ve çoğu için ekibimiz sürekli büyüyen bir müşteri tabanına hizmet yüksek kalibreli sağlayarak kendilerini adamaya bilgili, deneyimli ve profesyonel bireylerden oluşmaktadır. Biz kendini sürekli gelişmektedir internet gibi gelişmektedir. Biz o “sırada ne var” geldiğinde her zaman önde bizim rekabet 1 adım kalmalı farkındayız.
Biz SEO pazarlama spam ya da siyah bir şapka kullanmıyoruz. Biz tüm kural ve Google, Yahoo ve Bing gibi önde gelen arama motorları tarafından belirlenen kurallara uyun. Ekibimiz rekabet daha basit daha iyidir.
SEO 17 Nokta Planı
17 Nokta Sayfa Bir Arama Motoru Optimizasyonu Promgam
Kampanyanız için anahtar kelime öbekleri (istemci girişi ve yazılım) araştırın
ÖZEL NOT: başkalarının yaptığı gibi, her müşteri için 15 300 kelime öbekleri değil optimize.
1.000 Kurmak + diğer web sitelerinden ilgili, One Way bağlantılar (zararlı değil resiproksuz)
SEO sayfaları başlatılan dinamik bir site haritası sayfası oluşturma
Web sitenizin klonlar birkaç web günlüklerinde inşa, kurulum RSS beslemeleri
4. madde hakkında 30 arama motorları bildir
Yeni malzeme ile öğeleri 3,4,5 güncellemek için bir güncelleştirme işlemi geliştirin
1 web bağlantısı + bağlı web siteleri milyon bağlantılar sayfaları yerleştirin
100 üzerinde ana sayfa bir “Hosted Pazarlama Sayfa” + yüksek rütbeli ağları oluşturun.
SEO kopya. Tasarım eşleşen yeni “anahtar kelime” sayfaları – 300 + / oluşturun.
Iç sayfalara işaret harici linklerin bir “derin bağlantı” programı kurun
Web siteniz için SEO personel için özel bir günlük güncelleme rutin geliştirin
Web ilerlemeyi izlemek için detaylı aylık raporlar gönder
1000 popüler dizinler web sitenize add’l 1000 Gelen linkleri edinin.
, 500 + newswire web sitelerine yılda 12 kat, sizin Basın Bülteni gönderin. daha fazla (bize basit bir sayfa basın bültenleri göndermek)
İşinizle ilgili konuyu ilgili makaleler, 500 makale yayınlama web sitelerine gönderin. (Bize sanayi ile ilgili makaleleri teslim)
Web sitenizin ek 2 ila 3 dışına weblog’lar oluşturun ve SED haber
Sosyal Kitap bağlantı popülerlik oluşturmak için web işaretleyin.
Bonus Puan: Biz web sitenize anahtar kelime zengin binlerce sayfa üretmek birkaç dinamik modülleri oluşturduk. Sayfanıza bir sıralama büyüdükçe Biz periyodik olarak kuracaktır.
Ne Harita inc On yapar. Her Diğer SEO / SEM Teklif itibaren Farklı?
Biz 300 anahtar kelimeler değil, 12 veya 15 optimize. Daha fazla anahtar kelime fazla trafik =!
Biz 300 SEO copywriting sayfaları, çok sayıda iş, Süper Sonuçları inşa! Madde # 9 bakın.
Sizi en iyi 5 arama motorlarında tüm puanları gösteren aylık, detaylı SEO sıralamasında raporlar gönderir. Ürün # 12 Bkz.
17 – Biz öğeleri 13, onging bağlantı bina, Link Özkaynak pratik.
Düşük fiyat! Biz% 80 Madison Avenue SEO / SEM + Tasarruf! Sunuyoruz
Bizim operasyonları modeli BMW, 6 rakam maaşları, çok katlı bina kiralar, vs vs neden SİZİN bu için ödemeniz gereken içermez?
Ülke HERHANGİ diğer program ile 17 maddelik planı karşılaştırın!
Bizim ortalama müşteri en iyi 5 arama motorlarında anahtar kelime öbekleri üzerinde 1.000 ‘in üzerinde sayfa 1 Oylamaya vardır. İstatistikler bak
Programımız ay-to-ayıdır. No yıllık sözleşme, hiçbir $ 2000 kurulum ücreti, satış-up için daha pahalı programı için hiçbir sabit girişimi.
Ne Ortalama Sonuçlar Bu SEO / SEM Paketi ile Görülme musunuz?
– İşinizde uygun isimleri dayalı 2 ila 4 sayfa 1s SEO önce: Çoğu hasta bu ilerleme görüyorum.
1. ay sonunda ortalama istemci yaklaşık sahiptir. 100 Sayfa 1 sıralaması.
Ayın sonunda 2 ortalama istemci yaklaşık sahiptir. 200 Sayfa 1 sıralaması.
3 ay sonunda ortalama istemci yaklaşık sahiptir. 300 Sayfa 1 sıralaması. Vb
Artan trafik anahtar kelime öbekleri 1. sayfa sıralaması şöyle.

Bir yorum

  1. ara.com.tr ciler aranılacak kelime yazısı yerine direk yazım için imleç yanıp sönmeye başlayabilir.Google daki gibi bu yüzden çoğu insan google ın pratikliğini de sevmektedir.Tavsiyem resim arama kısmını biraz daha geliştirin …

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*