AÖL Sınav Giriş Yerleri Açıklandı mı (2015) – Ne Zaman Açıklanacak?

Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Yerleri Açıklandı mı (2015) – Ne Zaman Açıklanacak?1

Hafta sonu yapılacak olan AÖL Lisesi 3. dönem sınavları için sınav giriş yerleri henüz açıklanmadı. Öğrencilerin sabırsızlıkla bekledikleri sınav giriş yeri ve belgesi bugüğn açıklanır mı? dateylar haberimizde.

Açıköğretim Lisesi sınavı için kısa bir süre kaldı. 8 Ağustos Cumartesi ve 9 Ağustos 2015 Pazar günü yapılacak olan AÖL sınav Giriş yerleri ve AOL Giriş Belgesi henüz yayınlanmadı. Sınav gününe kısa bir süre kalması nedeniyle sınav giriş yerlerini merak eden öğrenciler AÖL sınav giriş yerleri ne zaman açıklanacak? AÖL Sınav Giriş Belgesi yayınlandı mı merak ediyorlar. Açık öğretim Lisesi 3. Dönem sınav giriş yerleri ve belgeleri ile ilgili detaylı bilgiyi ajanshaber.com sitemizden öğrenebilirsiniz.

aol giriş yerleri ne zaman açıklanacak
AÇIKÖĞRETİM LİSESİ (AOL) SINAVI GİRİŞ YERLERİ VE BELGESİ AÇIKLANDI MI
Açıköğretim Lisesi 3. Dönem sınavı için kısa bir süre kaldı. 8 ağustos Cumartesi ile 9 Ağustos pazar 2015 günü yapılacak olan Açık Öğretim Lisesi (Aöl) sınav giriş belgesi henüz yayınlanmadı. AÖL 3.Dönem Sınavı için öğrencilerde heyecan dorukta. Sınav giriş yerleri ile ilgili henüz bir açıklanmanın gelmemesi bu heyecanı bir kat daha arttırıyor. Edinilen bilgiler doğrultusunda AÖL 3. Dönem Sınav Giriş yerleri ile ilgili açıklamanın 1 Ağustos ile 5 Ağustos tarihleri arasında açıklanması bekleniliyor. İnternet üzerinden açıklanacak olan AÖL sınav giriş yerleri ve belgeleri ile ilgili bilgileri ajanshaber.com sitemizden takip edebilirsiniz.

AÖL SINAV GİRİŞ YERİ VE GİRİŞ BELGESİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

 

AÇIKÖĞRETİM LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI II. DÖNEM MEZUN DİPLOMASI BASILAMAYACAK!

Açık Öğretim Lisesinden 30-31.05.2015 tarihlerinde yapılan II. Dönem sınavları sonucunda mezun olan öğrencilerimizin diploma basım işlemleri sürecine başlanacaktır. Ancak ekteki listede bilgileri bulunan öğrencilerimizin “Daha Önce Mezun Olduğu İlköğretim/Ortaokul” bilgisi olmaması nedeniyle diplomaları basılamayacaktır. Bu durumda olan öğrencilerin 07.08.2015 tarihine kadar daha önce mezun olduğu okuldan alabiliyorsa “…okulumuzdan mezun olmuştur…” yazısı, yazıyı alamıyorlarsa aşağıda örneği verilen dilekçeyi doldurarak 0 312 213 01 75 – 0 312 497 40 77 numaralı fakslara veya aciklise@meb.gov.tr adresine e-posta yoluyla göndermeleri gerekmektedir.
ÖNEMLİ NOT: Gönderilen belgenin üzerine öğrenci numarasının yazılı olmasına dikkat edilmelidir.

AOL DERS GEÇME NOTU DEĞİŞTİ

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğinde yapılan değişiklik nedeniyle ders geçme notunda değişikliğe gidildi. Yapılan değişiklikle ile liselerde(Örgün Öğretimde) ders geçme puanı 45’ten 50’ye yükseltilirken, örgün eğitimde yapılan değişikliklere paralel olarak, Açık Öğretim Lisesinde de yönetmelik değişikliği çalışmaları başlatılmıştır.

Ders geçme notunda değişiklik yapılması halinde gerekli duyuru internet sitemizden yapılacak olup öğrencilerimizin bu konu ile ilgili olarak ALO 147 ya da başka bir kuruma müracaat etmemeleri önemle rica olunur.

Etiket: aöl, aöl öğrenci girişi aöl giriş yerleri ne zaman açıklanacak, aol giriş yerleri açıklandı mı, AÖL


Paylaşmak Güzeldir Sende Paylaşır Mısın?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.