Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Android 4.4.3, dağıtılmaya başlandı

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Android 4.4.3, bu cihazlara sunulmaya başlandı!  Android 4.4.3 güncellemesi ABD'li mobil sağlayıcı Sprint'in Nexus 5 ceplerine dağıtılmaya başlandı.  Küçük bir güncelleme olan Android 4.4.3, arayüzde önemli bir değişiklik yapmıyor - daha çok hata onarımlarına odaklanıyor. Onarılan hatalar arasında Bluetooth ve Wi-Fi bağlantı sorunları, veri bağlantılarıyla ilgili bazı hatalar, kamera hataları, cevapsız aramalarla ilgili hatalar ve rastgele yeniden başlamalar var.  Güncelleme, henüz Google'ın Nexus cihazları sayfasında listelenmese de Sprint'in web sayfasında detaylarıyla beraber gösteriliyor.  Güncellemenin Sprint'teki Nexus 5'e gelmesi, yakında diğer Nexus'lara ve Google Play Edition ceplerine geleceğinin bir işareti. Hangi üreticilerin ceplerini Android 4.4.3'e yükselteceği ise henüz bilinmiyor.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Android 4.4.3, bu cihazlara sunulmaya başlandı!

Android 4.4.3 güncellemesi ABD’li mobil sağlayıcı Sprint’in Nexus 5 ceplerine dağıtılmaya başlandı.

Küçük bir güncelleme olan Android 4.4.3, arayüzde önemli bir değişiklik yapmıyor – daha çok hata onarımlarına odaklanıyor. Onarılan hatalar arasında Bluetooth ve Wi-Fi bağlantı sorunları, veri bağlantılarıyla ilgili bazı hatalar, kamera hataları, cevapsız aramalarla ilgili hatalar ve rastgele yeniden başlamalar var.

Güncelleme, henüz Google’ın Nexus cihazları sayfasında listelenmese de Sprint’in web sayfasında detaylarıyla beraber gösteriliyor.

Güncellemenin Sprint’teki Nexus 5’e gelmesi, yakında diğer Nexus’lara ve Google Play Edition ceplerine geleceğinin bir işareti. Hangi üreticilerin ceplerini Android 4.4.3’e yükselteceği ise henüz bilinmiyor.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.